Other land for sale, 9774m2

Herálec - Český Herálec

6 490 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Nabízíme Vám velmi zajímavou investiční příležitost - pozemek pro developerský záměr.

Prodej krásného rovinatého pozemku s výhledem do krajiny, o velikosti 9774 m2, který se nachází u nové zástavby v obci Herálec – okres Žďár nad Sázavou v kraji Vysočina, část Český Herálec. Jedná se o lokalitu v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, poblíž Železných hor.

Pozemek parc. č. 490/2 v k.ú. Český Herálec je veden jako trvalý trávní porost a v územním plánu Herálec je zařazen do zastavitelné plochy pro bydlení v rodinných domech. Je tedy ideální pro výstavbu několika rodinných domů. Další variantou je výstavba jednoho rodinného domu a rozprodej pozemků s velkým výnosem po rozparcelování. Veškeré inženýrské sítě jsou přivedeny k hranici pozemku.

Obec Herálec se nachází 13 km od Hlinska, 5 km od Svratky a cca 17 km od Žďáru nad Sázavou. V samotné obci je základní občanská vybavenost – pošta, potraviny, základní a mateřská škola, dětské a workoutové hřiště, fotbalové hřiště a tenisový kurt, či kulturní dům. Okolní příroda umožňuje krásné procházky nebo třeba vyjížďky na kole. V letních měsících se můžete rekreovat u dvou rybníků Haťák a Šantrůček. Nedaleko je i rybník Velké Dářko, který je oblíbeným místem pro rybáře, ale také pro rekreační aktivity jako jsou například koupání, windsurfing, vodní lyžování, jízda na šlapadlech, člunech či kajacích.

K dispozici ihned.

Budeme se těšit na prohlídce
Offer ID52405
Last updated10.04.2024
Price6 490 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
OwnershipPersonal
Land area9774m2
Move-in date01.03.2024
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties