Building plot for sale, 1055m2

K Zastávce, Blešno

2 800 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Pozemek nacházející se v klidné obci Blešno je ideální například na výstavbu rodinného domu. Pro lepší představu máte možnost vidět vizualizaci rodinného domu s velkorysým parkovacím stáním a prostornou zahradou ve fotogalerii.

Celková plocha pozemku činí 1055m2.

Novostavby postavené na tomto pozemku dle územního plánu musí respektovat stávající urbanistickou strukturu, výškovou hladinu okolní zástavby. Pozemek pro výstavbu zde nesmí být menší 800 m2. Návrhy staveb jsou v obci individuálně posuzovány s ohledem na zachování přiměřené architektonické sourodnosti lokalit.

Váš vysněný dům může mít 2 nadzemní podlaží + podkroví, maximální zastavěnost není nikde stanovena, dle ÚP je stanoveno, že zástavba má mít obdobného charakteru, urbanismus jako okolní zástavba, velikost zastavěné plochy a tvar budovy by měl být obdobný jako stávající zástavba.

Příjezdová cesta k pozemku je zajištěna.

Na pozemku jsou připraveny přípojky na vodu, elektřinu a kanalizaci.

Obec Blešno se nachází po obou stranách silnice vedoucí z Třebechovic pod Orebem do Hradce Králové, který je vzdálen pouhých 6km.

V obci naleznete veškerou občanskou vybavenost jako například udržované fotbalové a nohejbalové hřiště či tenisový kurt. V blízkosti je také dětské hřiště a klubovna, která slouží pro pořádání společenských a kulturních akcí.

Velkou výhodou také je, že do Blešna jezdí přímé spoje vlaků a autobusů a to přímo z Hradce Králové. V obci dále naleznete poštu, obchod se smíšeným zbožím, hostinec či ranč s provozem v letních měsících, kde je navíc možnost projížděk na koních kolem řeky Orlice.
Offer ID47717
Last updated03.02.2023
Price2 800 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
OwnershipPersonal
Land area1055m2
Move-in date10.01.2022
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties