Family house for sale, 125m2, 588m2 of land

Sezemice - Počaply

8 222 678 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Moderní dispozice tohoto domu nabízí vaší rodině 5 pokojů a 125m2 užitné plochy. Obývací pokoj oddělený od kuchyně a dostatečně velké pokoje v podkroví. Pátý pokoj v přízemí může být nejen pokojem pro hosty, pracovnou, ale díky své dostatečné velikosti i plnohodnotnou ložnicí pro rodiče. Dům je svým designem a klasickým tvarem vhodný do každé zástavby.
Objevte pohodlí a moderní technologie s tímto exkluzivním rodinným domem od dodavatele s 50letou tradicí, jenž je synonymem spolehlivosti a jistoty, stavějící na důvěře více než 26 000 rodin. Naprosto přesná konstrukce z KVH hranolů, kompletní CNC prefabrikace, perfektní vzduchotěsnost, stěny z desek Fermacell to jsou domy od RD Rýmařov.

Vychutnejte si teplo vašeho domova díky nejmodernějšímu tepelnému čerpadlu Vzduch - Voda s podlahovým teplovodním vytápěním. Tepelná izolace zahrnuje přípravu pro žaluzie, izolaci základové desky XPS a obvodovou stěnu s mimořádně nízkým koeficientem prostupu tepla U = 0,120 W/m2, a to vše bez příplatku.

Užijte si také nejnovější technologie v oblasti obnovitelných zdrojů s fotovoltaickým systémem ON GRID v ceně. Tento systém, doplněný o akumulaci tepla do zásobníku TUV, efektivně využívá sluneční energii pro ohřev užitkové vody, což přispívá k nižším provozním nákladům a zároveň šetří životní prostředí.

Uvedená kupní cena je konečná za komplet pozemku s Novostabou od RD Rýmařov za bezkonkurenční cenu dotovanou Developerem! Navíc za stavbu domu platíte v případě využití hypotéky až po jeho dokončení a převzetí

Nevyhovuje Vám dispozice domu, orientace nebo chcete vše na Míru ? Žádný problém, projekt Počapelské Chalupy u Pardubic představuje jedinečnou nabídku 33 pozemků v 3 prodejních fázích o rozloze 588 až 979 m2. Na libovolnou parcelu si můžete vybrat dům podle Vašich představ, popřípadě můžete zakoupit i samostatný pozemek
Offer ID59517
Last updated07.05.2024
Price8 222 678 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Heating costs3 000 CZK
Size5 rooms and more
House typeWith floors
ConditionNew construction
Construction typeWooden
OwnershipPersonal
FurnishedPartially
Number of floors2
Usable area125m2
Land area588m2
Garden area508m2
Year of acceptance2024
Move-in date01.11.2024
GarageNo
ParkingYes
CellarNo
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingOther
GasEnergy company
Electricity400V, 230V
TelecomInternet
Waste managementPublic sewage
Year of construction2024
Building typeDetached
Building surroundingsResidential
Number of parking spaces2
Garrets (attic spaces)No
TransportPublic transport, Road, Train
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingA - Exceptionally economical
Energy Performance Certificatedownload
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties