Villa for sale, 246m2, 814m2 of land

28. října, Městec Králové

9 900 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Dámy a pánové,

Dovolte nám s radostí představit tento realitní klenot, který míří do prodeje právě teď. Dechberoucí prvorepubliková vila z roku 1933 je nejen architektonickým skvostem, ale také živoucím svědectvím času, kdy byla postavena. Pevně věříme, že ji brzy najdeme majitele, který ocení každý její detail a vytvoří si zde svůj vysněný domov nebo rodinné sídlo.

Samotná vila stojí v klidné okrajové části v Městci Králové a rozpíná se na pozemku dostačujících 814m2 kde naleznete mimo vily také garáž s elektrickými vraty a kamenný krb se zázemím, které se nemůže dočkat až zde v letních měsících uspořádáte kolaudační grilovačku.

Po vstupu hlavními dveřmi do samotné vily se ocitnete v prosklené zimní zahradě, která vás přivítá svojí prostorností a světlostí. Do dominanty domu, kterou je zaručeně vstupní hala se dostanete zachovalými dřevěnými dveřmi se skleněnými výklenky a její atmosféra vás vtáhne do minulosti ať chcete nebo ne. Vzdušný prostor, vysoké stropy, kamenné sloupy a dřevěné schodiště, to vše vás doslova ohromí.

Celková podlahová plocha domu dosahuje více jak 360m2. Ta hlavní část pro žití se rozkládá do dvou podlaží, ale je zde i možnost se dále realizovat v půdních prostorách či v suterénu. Celá vila je podsklepena a naleznete zde několik místností, které čekají až jí přetvoříte například v krásný vinný sklípek. Meze se zde opravdu nekladou a vše je jen otázkou stylu a prostředků.

Vila prošla v nedávných letech modernizací fasády, oken a také střechy, tím pádem nic nebrání prodeji a okamžitému využívání dle vašeho gusta.

Řádků bylo dost, pokud vás tato nemovitost ohromila tak jako nás, neváhejte se na nás obrátit, poskytneme vám širší informace a rovnou vám můžeme zarezervovat místo na prohlídce.

Rádi vás nemovitostí provedeme a už teď se na vás těšíme.
Offer ID55246
Last updated03.12.2023
Price9 900 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Size5 rooms and more
House typeWith floors
ConditionVery good condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedYes
Number of floors2
Usable area246m2
Land area814m2
Year of acceptance1933
Move-in date01.02.2024
GarageYes
ParkingYes
CellarYes
BalconyYes
TerraceYes
LoggiaNo
ElevatorNo
PoolNo
Water sourceLocal source
GasEnergy company
Electricity230V
Waste managementPublic sewage
Building typeDetached
Building surroundingsResidential
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Road, Train
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties