Family house for sale, 202m2, 1077m2 of land

Unhošť

Nově postavený přízemní dům s plochou střechou. Obvodové zdi jsou zhotovené z pálených cihel české výroby, porotherm, jejichž výhodou je , že v létě chladí a v zimě naopak udržují teplo. Fasáda je v bílé omítce opatřená v ustoupeních dřevěným roštem a plochá střecha je doplněná markýzou.

Parkování je možné na vlastním pozemku před vjezdem do garáže, nebo v garáži, která má přímý vstup do domu přes technickou místnost, ve které se nachází bojler na teplou vodu, kotel na ÚT, rozdělovač podlahového topení a sprchový kout.
Z chodby jsou přímé vstupy do 2 ložnic, kdy každá má svou samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a WC , do hlavní ložnice se samostatnou prostornou koupelnou, která je vybavena vanou, nadstandardně velikým sprchovým koutem a WC. V chodbě je i samostatné WC. Chodba ústí do obývacího pokoje, jehož součástí je kuchyňský kout se spíží.

Interiér místností je dostatečně prosvětlený, což zajišťují vysoké stropy (2,9 m) s velkoplošnými okny a dveřmi. Obytná část je propojena dřevěnou terasou se zahradou, kam díky francouzským oknům projdete z každého pokoje.
Dům je postaven ve vysokém standardu, v každé místnosti je klimatizační jednotka, centrální ovládání TUV je od společnosti „De Dietrich“ , sanita je od výrobce Villeroy a Boch.
Jako zdroj tepla pro vytápění a ohřev vody je zvolený plnoautomatický plynový kondenzační kotel. Zdrojem pitné vody je veřejný vodovod.

Zahrada je vybavena závlahou a bazénem, který je obložen obkladem z přírodního kamene Travertin. Pro využití přírodních zdrojů bude dešťová voda přednostně využita pro zálivku dle IGP.
Dům se nachází u samotného okraje krásných Křivoklátských lesů a chráněné krajinné oblasti Povodí Kačáku. Pro hráče golfu je golfový areál Botanika téměř za rohem. Dům je obklopen lesy, které vybízejí k houbaření, či jen procházkám po lesních stezkách. Zároveň je však Praha a všechny její výhody na dosah ruky.
Veškerá občanská vybavenost je v dojezdové vzdálenosti. Rodiče , či budoucí rodiče určitě zaujme, že se v Unhošti nachází jak klasická mateřská a základní škola, tak i soukromá mateřská a základní škola pro děti s potřebou speciální péče.
V Unhošti se nachází lékař, lékárna, nákupní centrum, pošta, benzínová pumpa, sportovní hala, fitness centrum, kino, městská knihovna i banka.
Offer ID83167JS
Last updated28.02.2024
Price18 490 000 CZK
Price for discussionNo
Size4 rooms
House typeGround level
ConditionNew construction
Construction typeBrick
FurnishedNo
Usable area202m2
Land area1077m2
Terrace area34m2
Pool area24m2
Year of acceptance2023
GarageYes
ParkingYes
CellarNo
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
PoolYes
Water sourceRemote source
HeatingCentral gas
GasEnergy company
Electricity400V
Waste managementPublic sewage
Barrier-free accessYes
Year of construction2023
Building typeTerraced
Building surroundingsResidential
Number of parking spaces2
Number of garages1
Garrets (attic spaces)No
Low-energyYes
Energy RatingB - Very economical
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage