Family house for sale, 90m2, 753m2 of land

K Lahovičkám, Praha 4 - Modřany

15 990 000 CZK, with agency fees, with legal services Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout rodinný dům se zastavenou plochou 90 m2, se zimní zahradou, garáží, krytým stáním na další 2 vozy a s velkou zahradou o výměře 663 m2 v ulici k Lahovičkám v klidné lokalitě Prahy 12 Modřan.
Jedná se o cihlový dům z roku 1963, přízemí domu tvoří velká kuchyně s přístupen na zahradu, obývací pokoj, prostorná koupelna se sprchovým koutem a vanou a samostatná toaleta. V podkroví jsou dva samostatné pokoje cca 22 a 14 m2 a malý podstřešní prostor. Dům je podsklepen, sklep vydlážděn, nachází se zde elektrokotel na vytápění a boiler na ohřev vody, malá dílna a místo pro posezení.

Dům má novou střechu Bramac, novou zateplenou fasádu- stáří 14 let, nová plastová okna v dřevěném designu, elektrické žaluzie v kuchyni a v obývacím pokoji. Veškeré instalatérské prvky k topení jsou v mědi, též okapy a rozvody elektřiny. Dům je situován na jih proto má ideální předpoklad k dobudování tepelného čerpadla a solárních panelů pro vlastní plně energetickou soběstačnost. Dům je zabezpečen kamerovým systémem se záznamem a alarmem, hlavní dveře jsou bezpečnostní s bez klíčovým biometrickým zámkem na otisk prstu.
Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění celého domu je přes ústřední topení s elektrokotlem. Lze připojit i plyn. Internet, IPTV a telefon zajišťuje zřízená přípojka VDSL.

Na jižní straně domu je pak přímý vstup na velkou zahradu. Jejíž prostor vybízí k velkému množství stavebních možností. V západní straně zahrady se nachází doplňkové stavby –skleník, zimní zahrada a prostor pro odpočinek.
Na nádvoří domu se nachází garáž, kryté garážové stání a prostorné vyasfaltované stání pro další vozy. Oddělení domu od ulice pak zajišťuje vysoká z betonových plotových tvárnic zbudovaná zeď propojená s automaticky otevíranou branou pro vjezd a vstup na nádvoří. Dům je vhodný jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci či pro parcelu jej lze využít i jako možnou investici.

V nejbližším okolí domu je Mateřská škola Dolinka a ZŠ NA Beránku s dojezdem cca 7 minut MHD. Nově bude do roku 2026 v Komořanech vystavěna nová základní škola až pro 900 žáku. Několik minut od domu se nachází restaurace a potraviny Billa. 5 minut jízdy MHD se nachází pošta, lékárna a dětský lékař. Služby praktického lékaře v místě nabízí lékařský dům Arnika Centre. MHD zajišťuje pravidelná autobusová linka s navazujícím spojením tramvaje a metra. Autobusová zastávka Komořany je od domu vzdálena 350 m. Dojezdová vzdálenost do centra Prahy je 10 km.

Za kulturními a volnočasovými aktivitami se lze vydat do Leteckého muzea Točná, na Zámek Zbraslav, do Bike parku Velká Točná a za přírodními památkami na příklad do CHKÚ Krňák což je tůň, kterou tvoří bývalé rameno Berounky pod zbraslavským zámkem.

Dům lze financovat hypotečním úvěrem. Právní a finanční servis zajištěn. Tento výjimečný dům s krásným pozemkem je ale potřeba vidět na vlastní oči. Doporučuji proto tedy osobní prohlídku. Pro bližší informace prosím kontaktujte..
Offer IDJVPM29923
Last updated29.01.2024
Price for discussionYes
Agency feeWith agency fees
Legal servicesWith legal services
Size3 rooms
House typeWith floors
ConditionVery good condition
Construction typeBrick
FurnishedYes
Usable area90m2
Land area753m2
Garden area663m2
GarageNo
ParkingNo
CellarYes
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
HeatingCentral electric, Central gas
GasEnergy company
Electricity400V, 230V, 120V
TelecomCable, Cable TV, Internet, Telephone
Waste managementPublic sewage
Building typeDetached
Building surroundingsAgricultural
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Public transport, Road, Train
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage