Family house for sale, 172m2, 705m2 of land

Třemošná

8 568 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout k prodeji rodinný dům 3+1 po kompletní rekonstrukci v Třemošné u Plzně s podlahovou plochou 172 m2, s velkou zahradou 405 m2, s nově vybudovanou samostatně stojící bytovou jednotkou o dispozici 1+1 s podlahovou plochou 37 m2 a to vše na pozemku o rozloze 705 m2.

Nemovitost je nabízena včetně profesionální vnitřní i vnější rekonstrukce se všemi řemesly a dozorem, kuchyní Oresi dle vašeho výběru a sociálním zařízením. Cena je na vyžádání. Před zahájením stavby společně detailně sestavíme rozpočet dle Vašich představ a požadavků. Máme letitou zkušenost v rekonstrukcích domů, bytů a stavební činnosti a rekonstrukci právě tohoto domu s předáním na klíč jsme Vám tedy schopni zajistit v rozmezí od 16 do 20 týdnů od zahájení stavby.

K původní stavbě domu bylo v roce 1978 dostavěno levé křídlo s ložnicí a v patře dalším samostatným prostorným pokojem. Současně s dostavbou se dělala také nová střecha z pálených tašek. V roce 2011 proběhlo v celém domě vybudování nových rozvodů vody a elektřiny. Rozvod elektřiny 230V – 400V je již v mědi, cihlové zdivo nezateplené, nová plastová okna z roku 2016, světle hnědá z venku s dřevěným designem. Dům bude možné po prodeji využít k okamžitému nastěhování. V přízemí tvoří dispozici domu prostorná vstupní veranda, chodba spojující přízemí s dostavěným levým křídlem domu, obývací pokoj s krbem, ložnice, velká kuchyně s jídelním prostorem, WC a koupelna vedle níž je dále vstup do sklepních prostor domu, kde se nachází technická místnost s plynovým kotlem na vytápění a s kotlem na tuhá paliva, oba jsou samozřejmě plně funkční a je možné oba využívat současně. Dále pak se zde nachází také elektrický bojler pro ohřev teplé vody. Z chodby v přízemí se pak po rustikálním schodišti vstupuje do již zmíněného patra v levém křídle domu, kde se nachází třetí místnost a sice velký prostorný pokoj a z malé chodby u něj je zde ještě přístup na půdu domu.

Dům v současnosti využívá vodu z městské vodovodní sítě, na kterou je připojen. Odpady jsou též svedeny do městské kanalizace. V domě je aktuálně využíván plynový kotel napojený na systém ústředního topení rozvedeného do celého domu. Dům je podsklepený a přístup k němu je z chodby v přízemí. Bezprostředně za domem se pak nachází vybetonovaný veliký prostor pro relaxaci a odpočinek či jako bezpečné stání pro automobily. Souběžně s tímto prostorem se nachází nově vybudovaná bytová jednotka o dispozici 1+1 se samostatnou koupelnou a WC o celkové výměře 37 m2 na níž pak navazuje již zmíněná zahrada, která též nabídne dostatek volného prostoru k rekreačnímu či volnočasovému využití.

V nejbližším okolí domu je kompletní občanská vybavenost: potraviny, restaurace, lékař, škola, školka jež obě zřizuje město Třemošná. Dojezdová vzdálenost autem do centra Plzně je 9,5 km. Autobusovou a vlakovou dopravu do města pravidelně zajišťují Plzeňské městské dopravní podniky a České dráhy.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Právní a..
Offer IDJVTR18923
Last updated11.10.2023
Price for discussionYes
Agency feeWith agency fees
Size3 rooms
House typeWith floors
ConditionVery good condition
Construction typeBrick
FurnishedYes
Usable area172m2
Land area705m2
Garden area405m2
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
HeatingCentral solid fuels, Central gas
GasEnergy company
Electricity400V, 230V, 120V
TelecomCable, Cable TV, Internet, Telephone
Waste managementPublic sewage
Building typeDetached
Building surroundingsAgricultural
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Public transport, Road, Train
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage