Family house for sale, 169m2, 1001m2 of land

Kladno - Dubí

19 970 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Hledáte bydlení, kde skloubíte funkčnost s praktičností v minimalistickém moderním stylu? Hledáte dům pro vlastní bydlení či jako možnou investici? Právě jste jej našli.

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu rodinného přízemního půl domu v krásné klidné lokalitě města Kladna. Tento moderní dům je ideální pro ty, kteří hledají pohodlné a klidné bydlení s výbornou dostupností do Prahy a jejího okolí.

Lokalita nabízí rychlé dopravní spojení s centrem Kladna díky velmi dobře fungující městské hromadné autobusové dopravě ČSAD Kladno a dále pak rychlé vlakové i autobusové spojení s hlavním městem, kam se dostanete již od 29 minut . Přitom si tu ale jinak obyvatelé odpočinou od ruchu velkoměsta v okolní přírodě.

Dům je postaven za využitím kvalitních materiálů, zdivo je tvořeno z pálených cihel české výroby, jenž v létě chladí a v zimě naopak udržují teplo což zaručuje vysokou energetickou účinnost celého domu. Dům je navržen jako bungalov, což znamená, že zde nejsou žádné schody a usnadňuje tak pohodlné a bezbariérové bydlení. Dispozice domu je 4+kk, nabízí tedy čtyři prostorné pokoje a kuchyňský kout, kdy tři ze čtyř pokojů mají navíc každý svou samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a WC. Dům je postaven ve vysokém standardu, v každé místnosti je klimatizační jednotka a centrální ovládání TUV je od společnosti „De Dietrich“, sanita je pak od výrobce Villeroy a Boch.

Dům bude předán nevybavený, což dává kupujícímu možnost vybrat si kuchyňskou linku podle svých představ a preferencí. Tato flexibilita tak umožňuje přizpůsobit si kuchyni dle individuálních potřeb a vkusu.
Jedná se o polovinu dvojdomu, která nabízí užitnou plochu 170 m2 a díky tomu je dostatek prostoru pro komfortní bydlení velké rodiny. Celková plocha pozemku je 1002 m2, což zahrnuje také místo pro dva automobily a v zádomí krásnou prostornou zahradu pro relaxaci a odpočinek. Ta je orientována na jih, což zaručuje dostatek slunečního svitu a příjemnou atmosféru pro relaxaci a společenské aktivity v kruhu rodiny a přátel.
Nezmeškejte tuto skvělou příležitost! Prodej novostavby rodinného domu v Kladně. Je jedinečnou možností pro ty, kteří hledají moderní a prostorný dům v klidné lokalitě s výhodnou dostupností do Prahy.

Dům lze financovat hypotečním úvěrem. Právní a finanční servis zajištěn. Tento výjimečný a krásný dům je ale potřeba vidět na vlastní oči. Doporučuji proto tedy osobní prohlídku. Pro bližší informace prosím kontaktujte makléře pověřeného prodejem.
Offer IDJVK18923
Last updated18.09.2023
Price19 970 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Size4 rooms
House typeGround level
ConditionNew construction
Construction typeBrick
FurnishedYes
Usable area169m2
Land area1001m2
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
PoolYes
HeatingCentral gas
GasEnergy company
Electricity400V, 230V, 120V
TelecomCable, Cable TV, Internet, Telephone
Waste managementPublic sewage
Building typeDetached
Building surroundingsAgricultural
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Public transport, Road, Highway, Train
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage