Family house for sale, 153m2, 606m2 of land

Moravská, Třebechovice pod Orebem

6 470 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Sháníte to pravé místo pro vlastní bydlení, které Vám zajistí čas na klid a odpočinek? Milujete přírodu a měli byste ji rádi na dosah ruky? V tom případě všechny tyto možnosti Vám nabízí tato jedinečná nabídka, která zaujímá to pravé místo, kde budete mít dostatek soukromí, prostoru a všechno nepodstatné hodíte za hlavu!

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi rodinný dům s dispozicí 4+1 na klidném místě na konci slepé ulice s výhledem do přírody na kraji města Třebechovice pod Orebem. Jedná se o samostatný dvoupodlažní dům se sedlovou střechou, jehož kolaudace proběhla v roce 2002. Zastavěná plocha činí 153 m2 a je v ní zahrnuta plocha domu, terasa a garáž pro jeden osobní automobil s dílnou. Plocha zahrady je 453 m2 a pro letní osvěžení je zde k dispozici bazén o velikosti 15 m2.

Užitná plocha domu dle zaměření je 111,88 m2. Při vstupu do domu se ocitnete v zádveří, odkud je přístup do koupelny s toaletou chodby. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s přístupem na terasu, samostatná část vhodná pro jídelnu a samostatnou část pro vybudování kuchyně. Pro dostatek úložného prostoru je zde k dispozici spíž. V patře jsou celkem 3 samostatné pokoje a druhá koupelna s WC. Prostorná lodžie o výměře 10,27 m2 je přístupná ze dvou pokojů z jižního pohledu. Ze severního pokoje je vstup na velkorysou terasu, která tvoří střechu garáže. Tento prostor je zároveň vhodný pro nástavbu druhého nadzemního podlaží.

Dům je připojený na obecní vodu, elektřinu a kanalizaci. Okna jsou dřevěná dvoudílná. Podlahovou krytinu v přízemí tvoří laminátová plovoucí podlaha a 1. patro je položeno kobercem. Rozvody jsou v mědi s proudovým chráničem a domovní odpady v plastu. Vytápění je ústřední řešeno plynovým kotlem včetně ohřevu TUV. Jedná se o cihlový, avšak nezateplený dům ve stavu, který vyžaduje investici. Je už jen na Vás, zda půjde o drobnou investici či se rozhodnete pro rozsáhlou rekonstrukci. Pro inspiraci je v galerii znázorněna ukázka vizualizace exteriéru i interiéru.

Třebechovice pod Orebem nabízí veškerou občanskou vybavenost, klidná místa v přírodě máte hned za rohem a na letní koupaliště je to jen pár minut pěšky. Třebechovice jsou zároveň skvěle dopravně dostupné do Hradce Králové, odkud zde pravidelně jezdí vlakové či autobusové spoje. Autem je to jen 15 min a do Pardubic či Kvasin přibližně 25 min.

Nabytím této nemovitosti si zajistíte skvělé rodinné zázemí. Nenechte si tuto možnost ujít!
Offer ID51674
Last updated16.08.2023
Price6 470 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Size5 rooms and more
House typeWith floors
ConditionGood condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedNo
Number of floors2
Usable area153m2
Land area606m2
Garden area453m2
Year of acceptance2002
Move-in date01.08.2023
GarageYes
ParkingYes
CellarNo
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaYes
PoolYes
Water sourceRemote source
HeatingLocal gas
GasPersonal source
Waste managementPublic sewage
Year of construction1995
Year of reconstruction2019
Building typeDetached
Building surroundingsResidential
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Road, Train
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties