Retail space for sale, 5721m2

Kamenný Most

65 000 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Nabízíme Vám k prodeji multifunkční areál o celkové ploše 5721m2, který se nachází v blízkosti Hlavního města Prahy v okrese Kladno, Kamenný Most.

Multifunkční areál v obci Kamenný Most nabízí mnohostranné možnosti využití nemovitostí, včetně bydlení, kanceláří, skladovacích prostor a rekreačních prostor. Areál se nachází na sever, v těsné blízkosti od hlavního města Prahy (cca 20 minut z mezinárodního letiště Václava Havla a 40 minut z centra Prahy) a poskytuje široké možnosti pro podnikání a zábavu.

Hlavní pozemek s víceúčelovou stavbou a nádvořím nabízí rozsáhlé parkovací možnosti pro desítky automobilů. Díky snadnému přístupu a dostatečně velkým vjezdovým branám je zajištěn pohodlný vjezd jak pro osobní automobily, tak i pro nákladní vozy.

Celková plocha pozemku činí 5721m2, z toho zastavěná plocha je 2930m2 a užitná plocha budov dosahuje 3435m2. Nemovitosti jsou momentálně zatíženy zástavním právem a souvisejícími závazky, avšak tyto břemena budou odstraněna v rámci kupní ceny, což znamená, že nemovitosti jsou předávány bez jakýchkoli břemen.

Díky své strategické poloze, flexibilnímu využití prostorů a velké ploše k parkování je tento multifunkční areál ideálním řešením pro podnikatele hledajícího vysoce atraktivní investiční příležitost s potenciálem růstu a rozvoje.

Skutečná energetická třída PENB může být vyšší než třída G, kterou jsme povinni uvést v souladu se zákonem z důvodu absence potvrzení.
 
Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.
Při kontaktu s realitním makléřem uveďte prosím identifikační číslo zakázky - ID: SP77.
Offer IDSP77
Last updated18.01.2024
Price for discussionYes
Agency feeWith agency fees
House typeWith floors
ConditionGood condition
Construction typeMixed
Number of floors2
Usable area5721m2
Floor area3451m2
Land area5721m2
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
Sergei Gagarin

Sergei Gagarin

Reveal phone number

Makers Reality

Vinohradská 2133/138, Praha 3, 13000

view all agency properties