Apartment for sale, 4+kk - 3 bedrooms, 86m2

Praha 5 - Smíchov

12 950 000 CZK, with agency fees, with legal services Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Dovolujeme si Vám představit do všech detailů dokonale propracovaný mezonetový byt s dispozicí 4+kk a balkónem v 5. patře cihlového domu na Smíchově, v těsné blízkosti Bertramky. Ve spodním patře se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, dětský pokoj s balkónem a WC s bidetovou sprškou a umývadlem. Balkón je orientován do zahrady ve vnitrobloku a má na okně venkovní elektrickou lamelovou žaluzii. V horním patře jsou dvě samostatné neprůchozí místnosti a koupelna s velkým sprchovým koutem a s WC.
Byt navržený designerem, a truhlářem dovedený k dokonalosti, disponuje úložnými prostory ve všech místnostech, ale třeba i ve schodech, ve stupínku, v šikminách pod okny. Kuchyň, skříně, botník, knihovny - vše je na míru.
Luxus každodenního života poskytuje bezprahová podlaha, klimatizační jednotky v každé místnosti, variabilní žaluzie v elektrických oknech, která se sama zavřou v případě deště. Chytrou domácnost oceníte při řízení zvenčí telefonem - ovládat lze topení i klimatizaci. Stropní projektor, připojeným na síť přes IP kabel, promítne filmy na stěnu proti sedačce. Kopulové světlíky osvětlují koupelnu i schodiště ve dne přirozeným světlem a v noci ledkovým. Speciální prostor s odhlučněnými dveřmi a automatickým odvětráváním je vybudován pro pračku a sušičku. Přímo do bytu je instalována optická síť pro ultrarychlý internet. Wifi spot zohledňuje pokrytí celého bytu signálem.
Byt je překvapivě tichý a velice světlý - orientace východ - západ. Byt má k dispozici parkovací stání v sousední ulici!
Náklady na bydlení jsou velice nízké. Topení i ohřev vody zabezpečuje vlastní plynový kotel, náklady i v této době jsou 800 Kč měsíčně! Ostatní zálohy na služby pro 4 osoby jsou 3.361 Kč ( z toho je fond oprav 753 Kč). Je možné převzít hypotéku majitele (cca 4,2 milionu s úrokovou sazbou 1,85% - fixace do 6/2026).
Dům jako takový je historická budova a prošel rekonstrukcí fasády i společných prostor. Je zde vestavěný nový výtah, domovní zvonky s kamerou, kamerový systém na chodbě. A bonusem je krásná udržovaná zahrada ve vnitrobloku, kterou využívají pouze nájemníci domu.
Součástí prodeje je i velký sklep v suterénu domu.
Na zastávku Anděl je to 5 minut pěšky. Park Mrázovka s Bertramkou je 2 minuty od domu. Park Sacré Coure na opačné straně zrovna tak. Doporučuji prohlídku.
Offer ID08531022
Last updated06.06.2023
Price12 950 000 CZK, with agency fees, with legal services
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Legal servicesWith legal services
ConditionGood condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedYes
Floor6
Number of floors6
Usable area86m2
Floor area86m2
Balcony area4m2
Cellar area7m2
GarageNo
ParkingYes
CellarYes
BalconyYes
TerraceNo
LoggiaNo
ElevatorYes
PoolNo
Barrier-free accessYes
Number of parking spaces1
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Jana Kolegarová

Jana Kolegarová

Reveal phone number

CENTURY21 ALEX

Boleslavova 27/36, Praha 4, 14000

view all agency properties