Apartment for sale, 3+kk - 2 bedrooms, 68m2

Machuldova, Praha 4 - Kamýk

5 590 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Místo, kde se vám bude žít tak krásně, že se možná už nikdy neodstěhujete. Místo, kde za svoje peníze dostanete adekvátní služby, prostředí a budoucnost.

Rádi bychom Vám nabídli byt 3+kk s lodžií a sklepem.
Byt je v osobním vlastnictví - hypotéka lze - s jejím vyřízením Vám rádi pomůžeme (spolupracujeme se všemi bankami na trhu). V případě zájmu jsme pro Vás schopni zajistit lepší podmínky než u standartních nabídek.

Východně orientovaný byt má celkovou užitnou výměru 67,5m2 (byt 62,7m2 + sklep 1,6m2 + lodžie 3,2m2). Díky své velikosti je byt vhodný pro rodinu s dětmi. Byt se nachází v šestém (předposledním) patře sedmipatrového panelového domu s výtahem.

Pěkný původní/udržovaný stav bytu, po částečných úpravách viz. přiložené foto/video - nově položené podlahy v celém bytě (s výjimkou kuchyně), plastová okna v celém bytě, bezpečnostní dveře, nově vymalováno. Bytové jádro a kuchyňská linka jsou původní.

Měsíční poplatky 3.911,-Kč (vč. FO 1.286,-Kč). Velmi dobře fungující a hospodařící SVJ (bez finančních závazků). Jedná se o společenství vlastníků jednotek jednoho vchodu.
Dům je po revitalizaci (mj. zateplení, čipové hospodářství, rozvody).

Jednotlivé výměry místností - obývací pokoj 19,2m2, kuchyně 8m2, ložnice 9,7m2 + 13,4m2, předsíň 7,9m2, koupelna 2,5m2, komora v bytě 1m2, wc 1m2.

Jednou z největších výhod tohoto bytu je bezesporu lokalita. Na dosah ruky máte potřebné obchody, sportovní aktivity, v dojezdové vzdálenosti polikliniku, výborné restaurace, mateřskou školu, základní školu i mezinárodní školu Prague British International School. Krásný Libušský potok, v docházkové vzdálenosti Modřanskou rokli a úžasnou přírodu v okolí.
Nedaleko domu vznikne v budoucnu stanice metra D, stejně jako tramvajová zastávka v pěším dosahu. Naprostý ideál spokojeného života který se neomrzí.

Garantujeme naprosto harmonický převod vlastnického práva k bytové jednotce (na bytové jednotce není žádná forma vlastnického omezení) + bezpečny převod kupní ceny - notářská či bankovní úschovna dle výběru klienta.
Offer ID02944
Last updated22.03.2023
Price5 590 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
ConditionGood condition
Construction typeConcrete
OwnershipPersonal
Floor7
Number of floors8
Usable area68m2
Floor area68m2
GarageNo
ParkingNo
CellarYes
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaYes
ElevatorYes
Water sourceRemote source
GasEnergy company
Garrets (attic spaces)No
TransportPublic transport
Low-energyNo
Energy RatingC - Economical
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Myšák reality

Myšák reality

Reveal phone number

Myšák reality

Pod Slovany, 1887, 14, Prague, 12800

view all agency properties