Office for rent, 25m2

Plynárenská, Brno - Zábrdovice

7 250 CZK / month
Make Enquiry
"Zázrak v centru Brna: Kancelářské prostory na Plynárenské ulici v areálu Brno Jedna - Bez provize, s neomezenými možnostmi!"

• Dopřejte svému podnikání nejlepší zázemí: Tato kancelářská lokalita na Plynárenské ulici v Brně má jednu z nejlepších výhod - doslova nádech od centra města! Snadno dostupná a s bezproblémovým přístupem ke všem klíčovým místům, ušetříte čas a energii na cestování a zaměříte se na růst vašeho podnikání.

• Pronájem bez provize - Ušetřete peníze a obtíže, jelikož pronajímáme přímo my, majitelé! Žádné provize, žádné skryté poplatky - jen transparentní a vstřícné jednání, které vám umožní začít pracovat efektivněji a rychleji.

• Areál Brno Jedna - Připojte se k naší brněnské komunitě, v areálu Brno Jedna, který ožívá! Setkejte se s inovativními a podnikavými lidmi, kteří vám pomohou rozšířit vaše obzory a posunout váš byznys na novou úroveň.

• Flexibilní smlouvy, flexibilní ceny: Cena pronájmu se mění v souladu s délkou smlouvy - vy si volíte, jaké možnosti vám nejlépe vyhovují. Zažijte flexibilitu, která poskytuje vašemu podnikání vzletný start a prostor pro růst.

• Vytvořte si kanceláře svých snů: Vaše kreativita není omezena - na základě délky smlouvy můžete žádat o změnu dispozic kanceláří. Získejte prostor, který odpovídá vašim potřebám a představám.

• Snadná dostupnost a architektonická kvalita: Naše kancelářské prostory nejenže zajišťují jednoduchý přístup z centra Brna, ale také vynikají architektonickou kvalitou, která zaujme vaše zaměstnance i klienty.

• Klidný areál a parkování: Zanechte ruchu města za zády a zažijte klidný areál, který poskytuje ideální pracovní prostředí. Navíc si užijte pohodlí parkování přímo v areálu, čímž ušetříte čas a stres při hledání parkovacích míst.
Offer IDBPLG25
Last updated08.11.2023
Price for discussionYes
House typeWith floors
ConditionVery good condition
Construction typeFrame
OwnershipPersonal
Floor1
Number of floors9
Usable area25m2
Floor area25m2
Land area25m2
Move-in date08.11.2023
GarageNo
ParkingYes
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
ElevatorYes
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
Lukáš Man

Lukáš Man

Reveal phone number

PSN, s. r. o.

Seifertova 823/9, Praha 3, 13000

view all agency properties