Garden for sale, 1010m2

Azalková, Říčany

12 800 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
VAŠE PŘÍLEŽITOST VYSTAVĚT SNY NA ZLATÉM PODKLADU!

Představte si místo, kde každý váš den začíná pohledem na rozkvetlou přírodu, kde večery jsou zahaleny do klidu a kde luxus není jen slovo, ale každodenní realita.
V srdci malebných Říčan, jen kousek od pulzujícího centra, se nyní naskýtá jedinečná možnost – stát se vlastníkem exkluzivního pozemku o rozloze 1010 m2.
Tento klenot na realitním trhu v sobě skrývá nejen neopakovatelnou polohu, ale také připravenost k realizaci vašeho vysněného domova. Veškeré inženýrské sítě jsou již na hranici pozemku, čekající na vaše plány a projekty.
Obklopen zelení a přesto v dosahu civilizace – obchody, školy, kavárny a restaurace jsou na dosah, zatímco vaše soukromí zůstává nedotčeno.
Představujeme vám místo, kde se snoubí elegancí s praktičností, kde každý detail je připraven pro váš komfort, kde budete žít život, o kterém jste vždy snili.

Nenechte si ujít šanci postavit svůj dům snů na základech, které slibují nejen prestiž, ale i poklidnou rodinnou atmosféru.

Zavolejte dnes a domluvte si prohlídku. Objevte místo, kde se vaše budoucí kapitola života může začít psát s nádechem elegance, klidu a harmonie s přírodou.
Říčany čekají, aby vás přivítaly s otevřenou náručí na adrese vašich snů. Nečekejte, dokud nebude pozdě – vaše budoucnost začíná právě zde!
Offer ID56299
Last updated29.04.2024
Price12 800 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
OwnershipPersonal
Land area1010m2
Move-in date01.02.2024
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties