Building plot for sale, 699m2

Dlouhá Ves

2 044 259 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Na pozemek určený ke stavbě rodinného domu v obci Dlouhá Ves u Sušice, na samém okraji té pravé Šumavy. Je součástí projektu Bydlení v Lukách, což je developerská příprava stavebních pozemků u řeky Otavy, určených pro stavby rodinných domů – dle platného ÚP přízemních staveb s obytným podkrovím. Maximální zastavitelnost každého pozemku je 40%.

Projekt Bydlení v Lukách nabízí celkem třináct zasíťovaných stavebních pozemků z nichž polovina již má své nové majitele, ale i tak je stále z čeho vybírat. Developer na své náklady zajišťuje výstavbu vodovodu, kanalizace (již zkolaudováno). Instalován bude i datový kabel. Pozemky budou v roce 2024 napojeny na elektřinu firmou ČEZ Distribuce a.s. Ta bude vždy vyvedena do sloupku na kraji každá z parcel. Po dokončení elektrických přípojek bude zároveň developerem dokončena místní komunikace, nejpozději do 12/2024. V letošním roce tedy bude možné na pozemcích již realizovat výstavbu domů.

Z lokality se stane moderní rezidenční čtvrť v blízkosti řeky Otavy a vyhlášené cyklostezky do Sušice. Celý areál bude od zbytku obce oddělen branami, aby se zajistila co nejvyšší míra soukromí a bezpečí. V okolí si pak budou moci budoucí majitelé užívat plnými doušky tu nejkrásnější část Šumavy. Více informací u makléře.
Offer ID50675
Last updated08.01.2024
Price2 044 259 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
OwnershipPersonal
Land area699m2
Move-in date01.03.2024
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Water sourceRemote source
Electricity400V, 230V
TelecomInternet
Waste managementPublic sewage
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Road
Low-energyNo
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties