Family house for sale, 146m2, 484m2 of land

Bohuňov

4 530 000 CZK, with agency fees, with legal services Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Nabízíme ke koupi rodinný dům v obci Bohuňov v malebné scenérii přírodního parku Údolí Křetínky, nedaleko hradu Svojanov a v sousedství Zemské brány (najděte si pověst o jejím vzniku). Rodinný dům prošel rekonstrukcí v roce 1980. Díky této rekonstrukci, resp. rozšíření o nové obytné místnosti, získal stávající podobu, která má charakter dvougeneračního bydlení. Obě poloviny domu jsou aktuálně stavebně oddělené, avšak propojené obytnou spojovací chodbou v oblasti dvorku. Tento stav lze jednoduše stavební úpravou změnit a tím propojit oba byty.

Každý z bytů má svou předsíň, koupelnu, WC, kuchyň a další obytné místnosti (více napoví fotogalerie). Svůj automobil zaparkujete do garáže na dvorku. K vytápění slouží jak plynový, tak i ekologický dřevo-zplynovací kotel. Dům má obrovský potenciál pro rodinné bydlení. Např. vestavbou obytných místnosti v podkroví, kde je již hotova jedna vytápěná místnost, nebo rozšířením přízemních místností do prostoru předzahrádky formou zimní zahrady nebo venkovní terasy. Dvorek již nyní slouží k venkovnímu posezení a příjemné zurčení potůčku Korejtka, který se prodírá okolní přírodou, jen umocňuje klid a pohodu místa.

Hledáte-li klidné rodinné bydlení na venkově, pár kroků od lesů a luk, máme je pro vás ihned připravené. Pro lepší představu a orientaci jsme připravili interiérovou virtuální prohlídku a pár fotek z exteriéru. Z technických důvodů se zobrazuje jen jedna polovina domu z on-line prohlídky, rádi vám poskytneme ,,odkaz" i druhou část.

Chápeme i ty z vás, kteří hledají místo pro bydlení jako je to naše, ale nemají chuť přestavovat či udržovat starší dům. Stačí jen přejít na protější stranu cesty u domu a zde prodáváme pozemek o výměře 1.219 m2. Samostatný inzerát naleznete na realitních serverech v sekci Pozemky.

Pokud se vám zasteskne po městském ruchu stačí jen popojet 25 km do Svitav, 11 km do Letovic, 25 km do Boskovic, 40km do Litomyšle, nebo 55 km do Brna.

Bohuňov s odkazem na historii (cituji: ,,Vesničané vzpomínali na sv. Cyrila a Metoděje s úctou a láskou, ctili je jako patrony svého kraje a osadu svou podle slova Bůh nový Bohuňov nazvali.“) nabízí klidné a pohodové bydlení či místo, kam přijede trávit svůj volný čas.
Offer ID06692
Last updated18.06.2024
Price4 530 000 CZK, with agency fees, with legal services
Price for discussionNo
FeesWith utility fees
Agency feeWith agency fees
Legal servicesWith legal services
Size5 rooms and more
House typeWith floors
ConditionGood condition
Construction typeMixed
FurnishedPartially
Usable area146m2
Land area484m2
Garden area106m2
Underground usable area146m2
Workshop area207m2
Year of acceptance1980
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
ElevatorNo
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingLocal solid fuels, Local gas
GasEnergy company
Electricity400V, 230V
TelecomSatellite
Waste managementSump
Year of construction1900
Year of reconstruction1980
Building typeDetached
Building surroundingsAgricultural
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Road
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Send me an offer for a low-rate mortgage
Petr Vorlíček

Petr Vorlíček

Reveal phone number

Keller Williams Czech Republic

Kaprova 52/6, Praha 1, 11000

view all agency properties