Family house for sale, 156m2, 629m2 of land

Křivá, Libčice nad Vltavou

6 900 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Ve výhradním zastoupení majitele vám představuji příležitost koupě samostatného rodinného domu o celkové užitné ploše 156 m2, který se nachází v klidné obytné zástavbě v obci Libčice nad Vltavou.
Dům je rohový, umístěn na pozemku se vzrostlou zahradou o rozloze 629 m2 a v posledních letech prošel částečnou rekonstrukcí přízemí. Nově byly zhotoveny rozvody vody a tepla, v roce 2023 byla kompletně zrekonstruována koupelna. Nyní dům splňuje podmínky bydlení s dispozicí 4 kk a zároveň nabízí potenciál postupného dodělání výsledného stavu v rámci prostorné půdy, na kterou vede vnitřkem domu betonové schodiště. Aktuální obytný prostor přízemí je 82 m2 a rozloha půdního prostoru je 58 m2, což nabízí takřka neomezené možnosti případné budoucí dispozice.

Do domu vstupujete ze zahrady přes chodbu o rozloze 5 m2. Z chodby lze dále jednotlivě vstoupit do hlavní obytné části, do koupelny o rozloze 6,4 m2, na samostatné WC o rozloze 1,4 m2 a také schodištěm do prostoru půdy o rozloze 58 m2 či sklepa o rozloze 16 m2.
Hlavní obytnou část tvoří kuchyň s jídelnou o rozloze 26 m2 a 3 průchozí pokoje. Přes jídelnu lze projít do obývacího pokoje o rozloze 18 m2 a dalších dvou pokojů o rozloze 10 m2 a 14 m2. Z posledního pokoje lze také vyjít na zahradu.

Vytápění domu zajišťuje plynový kotel a krbová kamna, která jsou umístěna v jídelně a zajistí kromě příjemné atmosféry také vytopení celého přízemí. Po celém domě jsou zhotoveny nové rozvody tepla a radiátory ve všech místnostech, okna jsou plastová a celý dům je odizolován drenáží proti vlhkosti. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci.

Aktuálně je na katastru nemovitostí k nemovitosti zřízeno věcné břemeno, které bude odstraněno nejpozději do data podpisu kupní smlouvy.

Obec Libčice nad Vltavou , která je vzdálená pouhých 15 km od severozápadního okraje Prahy a 7 km od Kralup nad Vltavou, Vám nabídne klidné bydlení s kompletní občanskou vybaveností a zároveň díky umístění vlakové trati s dobrým dopravním spojením komfort blízkosti hlavního města. V okolí je velké množství příležitostí pro aktivní trávení volného času v kouzelné krajině kolem řeky Vltavy.

Těším se na vás při osobní prohlídce nemovitosti.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího dle jím zvolených kritérií.
Offer ID54786
Last updated29.03.2024
Price6 900 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Size3 rooms
House typeWith floors
ConditionGood condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedYes
Number of floors1
Underground floors1
Usable area156m2
Land area629m2
Cellar area16m2
Move-in date12.12.2023
GarageNo
ParkingNo
CellarYes
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingLocal gas
GasEnergy company
Electricity400V, 230V
Waste managementPublic sewage
Building typeCorner
Building surroundingsResidential
Garrets (attic spaces)No
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties