Apartment for sale, 4+1 - 3 bedrooms, 123m2

Na Průhonu, Mariánské Lázně - Úšovice

4 495 000 CZK, with agency fees, with legal services Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví o celkové ploše 123 m2 před rekonstrukcí, v cihlovém domě z roku 1892 v klidné části Úšovic v Mariánských Lázních, městě zapsaném mezi světové dědictví UNESCO. Tato nemovitost představuje skvělou příležitost pro ty, kteří hledají pohodlný a elegantní životní styl v historickém a malebném prostředí.

Dům prošel částečnou rekonstrukcí, která zahrnovala PVC okna, střechu a komín. Bytová jednotka se nachází v prvním nadzemním podlaží se vstupem do domu přes hlavní dřevěné dveře do společné chodby a ocelové dveře do předsíně a kuchyně bytu. Topení v bytě je řešeno vlastním plynovým kotlem, který je umístěn ve sklepě o ploše 20 m2. Vzhledem k velkorysé ploše sklepa a přítomnosti oken ze skleněných prosvětlovacích tvárnic (luxfer) existuje možnost vybudování menší bytové jednotky. V tomto prostoru je možné další vytápění prostřednictvím krbové vložky.
Byt nabízí prostorný obývací pokoj, který je ideálním místem pro setkávání a společné chvíle rodiny. Kuchyně je plně vybavena kuchyňskou linkou včetně spotřebičů, jako jsou myčka, lednice, mikrovlnná trouba a elektrická trouba s plynovým sporákem.

Kromě toho má tento byt tři další ložnice, které poskytují dostatek prostoru pro rodinu nebo hosty. V koupelně se nachází umyvadlo, sedací vana, sprchový kout a toaleta. Dům je napojen na veřejný vodovod, ale existuje i možnost využití vlastního zdroje vody prostřednictvím studny před garáží, která je v současné době zasypaná.

Parkování je k dispozici přímo u domu na ulici, na pozemku nebo v garáži, což je velká výhoda pro obyvatele. Navíc, lokalita tohoto bytu je ideální pro ty, kteří chtějí využívat blízkosti přírodního parku Prelát pro relaxaci a sportovní aktivity, jako jsou procházky nebo cykloturistika. Nedaleko se také nachází základní škola, což je ideální pro rodiny s dětmi.
Celkově je tento byt skvělou investicí pro ty, kteří hledají komfortní bydlení s přístupem k bohaté historii a přírodě, které tento region nabízí.

Celkové měsíční výdaje na bydlení jsou 2 636 Kč, včetně 1 300 Kč určených na fond oprav. Měsíční zálohy činí 2 500 Kč za elektřinu, 5 200 Kč za plyn a 900 Kč za vodu.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost! Před osobní prohlídkou se můžete z pohodlí vašeho domova virtuálně projít bytovou jednotkou.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě počtu nákupních nabídek.
Offer ID06589
Last updated29.05.2024
Price4 495 000 CZK, with agency fees, with legal services
Price for discussionNo
FeesWith utility fees
Agency feeWith agency fees
Legal servicesWith legal services
ConditionFor renovation
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedPartially
Floor1
Number of floors5
Underground floors1
Usable area123m2
Floor area103m2
Cellar area20m2
Year of acceptance2012
GarageYes
ParkingNo
CellarYes
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
ElevatorNo
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingLocal gas
GasPersonal source
Electricity400V, 230V
TelecomSatellite, Internet, Telephone
Waste managementPublic sewage
Year of construction1892
Building typeDetached
Building surroundingsResidential
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Public transport, Train
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Send me an offer for a low-rate mortgage
Roman Olejník, MBA

Roman Olejník, MBA

Reveal phone number

Keller Williams Czech Republic

Kaprova 52/6, Praha 1, 11000

view all agency properties