Apartment for sale, 3+kk - 2 bedrooms, 78m2

Lyžařská, Janské Lázně

9 490 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Apartmán 3+kk v Janských Lázních se sklepem, parkovacím stáním a balkonem

Pořídit si apartmán na horách přímo mezi sjezdovkami byl vždy váš sen? Nyní získáváte možnost proměnit tento sen v realitu.

Právě nabízím k prodeji apartmán 3+kk po kompletní rekonstrukci. A velmi vydařené. Přiložené fotografie a video vám má slova jen potvrdí. Rekonstrukcí prošel i celý dům, nemovitost se tedy nachází ve vynikajícím stavu. Vypadá nádherně. Zvenku i zevnitř.
K samotnému apartmánu náleží také sklep (5,47 m2), což je velmi praktické. Lyže, boby, snowboard, vše si tam pohodlně uložíte. Do patra se vám půjde zlehka a s radostí. A jistě oceníte také venkovní parkovací stání, to k apartmánu také získáte. Žádné kroužení okolo, žádný stres při hledání volného místa. Přijedete, zaparkujete a jdete. Hotovo. A nesmíme zapomenout ani další součást apartmánu - balkon (4,40 m2). Právě z toho si vychutnáte pohled na nádhernou přírodu a městečko. V domě je také nainstalovaný smart box, ten vám pomocí aplikace umožní vzdálený přístup do domu.

Hned při vstupu do apartmánu pocítíte, že jste přišli do vkusně zařízeného prostředí. Bude vám zde příjemně. Možná za to mohou využité přírodní barvy, dostatek přirozeného světla nebo elegantně zkosený strop. Kombinace všech těchto aspektů vytvoří dokonalý celek.

Když vstoupíte do apartmánu, ocitnete se na chodbě (7,02 m2), ze které vedou dveře do všech dalších místností. Chodbě dominuje kombinace dřeva a bílé barvy. Tento moderní a nadčasový design působí velmi elegantně. Nyní nahlédneme do dvou ložnic (13,7 m2) a (12,2 m2). Obě tyto ložnice se nesou ve stejném stylu jako celý apartmán. Čeká zde na vás dostatek prostoru i okna, které do místnosti vpouští denní světlo.

Když nahlédneme do dalších dveří, objevíme vkusnou koupelnu ( 5,24 m2) se sprchovým koutem a s toaletou. V apartmánu se však nachází i samostatná toaleta (1,83 m2) , hned vedle koupelny. To oceníte zejména v případě, kdy se v apartmánu ubytuje více lidí. Obě tyto místnosti jsou laděné do šedé barvy, což se perfektně hodí ke zbytku interiéru.

Nyní se přesuňme do obývacího pokoje (24,02 m2), zde jsou nachystané přípojky pro kuchyňskou linku. Ta v apartmá zatím není, můžete si ji tedy vybrat přesně podle svých představ. Obývacímu pokoji dodávají tu správnou atmosféru zkosené stropy, místnost působí velmi útulně. Z obývacího pokoje vedou francouzské dveře přímo na balkon. To má hned dvě výhody - místnost je díky tomu krásně světlá a z kuchyně to máte na balkon jen pár kroků. Šálek horkého čaje nebo sklenku vína si sem tedy hravě donesete. A pak už se jen kocháte úžasným výhledem.

Pokud se rozhodnete nemovitost pořídit jako investici, bude to určitě chytrý krok. Janské Lázně jsou velmi oblíbenou turistickou destinací a poptávka po pronájmu podobných apartmánů je velká.

Celková plocha apartmánu bez parkování činí 78,17 m2 ( podlahová plocha 68,3 m2, balkon 4,4 m2, sklep 5,47 m2).
Offer ID56834
Last updated23.02.2024
Price9 490 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
ConditionRenovated
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedNo
Floor3
Number of floors3
Usable area78m2
Move-in date23.01.2024
GarageNo
ParkingYes
CellarNo
BalconyYes
TerraceNo
LoggiaNo
ElevatorNo
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingLocal gas
GasPersonal source
Electricity230V
TelecomOther, Internet
Waste managementPublic sewage
Barrier-free accessNo
Year of reconstruction2014
Building typeDetached
Building surroundingsResidential
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Road, Highway, Train
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingD - Less economical
Energy Performance Certificatedownload
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties