Apartment for sale, 1+KK - Studio, 43m2

Jánská, Brno - Brno-město

5 090 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Elegance a výjimečnost, to vše přinesla rekonstrukce Rezidence Blum. Přímo v pulzujícím srdci moravské metropole tak můžete najít skutečnou oázu klidu. 

Jedná se o investici do neopakovatelné lokality. Původních historických budov s kompletně zrekonstruovanými interiéry je v centru města omezené množství. 
Rezidence Blum se nachází na pěší zóně ulice Jánská, jen pár kroků od náměstí Svobody a dalších přilehlých ulic, kde se odehrává veškeré dění města a odkud do pěti minut dojdete téměř kamkoli, například do těch nejlepších brněnských kavárnen a restaurací, nákupních pasáží, posiloven, wellness, divadla Reduta a Mahenova divadla, na městskou hromadnou dopravu, poštu či do bankomatu. 

Byt o dispozici 1+kk se nachází ve 3. NP a má velikost 26,3 m2 plus 16,7 m2 mezonetové spací patro. Celková velikost bytu je tedy 43 m2. Byt má nadstandardně vysoké stropy. Přístup do mezonetového spacího patra je zajištěn po dřevěném schodišti, které je vybudováno na míru. Výška tohoto patra je od 160 cm do 180 cm. Nemovitost je kompletně vybavená. Nábytek a kuchyňská linka včetně spotřebičů jsou součástí prodeje. Koupelna s velkoformátovými obklady je vybavena sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem. Byt má vybudováno stropní chladící zařízení a samozřejmostí je domovní zvonek s kamerou. Na podlaze je položené linoleum a dřevěná okna jsou deset let po výměně. Vytápění je centrální. 

Samotná funkcionalistická Rezidence Blum byla postavena ve 30. letech 20. století a na jejím návrhu se podílel architekt Blum, podle kterého je rezidence nazvána. Tato budova je podle Brněnského architektonického manuálu označována za jednu z architektonicky nejhodnotnějších funkcionalistických staveb v historickém jádru města Brna. Celý interiér domu byl zrekonstruován a vznikly zde byty, ateliéry a komerční interiéry, které poskytují jedinečné místo pro život s reprezentativními vstupními prostory a obklady imitujícími mramor. Výtah je samozřejmostí. 

V ceně je již zahrnuta provize. Rezervační poplatek je ve výši 230.000,- a započítává se do kupní ceny.
Byt je v tuto chvíli pronajat s nájemným ve výši 22.400,-. Nájemníka lze převést na nového majitele.
Offer IDBK1040
Last updated25.02.2024
Price5 090 000 CZK, with agency fees
FeesExcluding utility fees
Agency feeWith agency fees
Size1 room
House typeWith floors
ConditionRenovated
Construction typeFrame
OwnershipPersonal
FurnishedYes
Floor3
Usable area43m2
Move-in date30.11.1999
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
ElevatorYes
Energy RatingF - Very uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
Foreigners Head Office

Foreigners Head Office

Reveal phone number

Foreigners.cz

Karolinská 654/2, Praha 8, 18600

view all agency properties