Apartment for sale, 2+kk - 1 bedroom, 64m2

Dolní Morava

6 850 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Popis nabídky:

Nabízíme apartmán v chaletovém domě v srdci turistického ráje, ale přitom v klidné ničím nerušené části obce Dolní Moravy. Jednoho z nejzajímavějších míst Jeseníků, které poskytuje naprosté soukromí a klid, ale přitom je na dosah všem zajímavým turistickým atrakcím a aktivitám.
Je tak ideálním spojením pro vlastní rekreaci a bydlení, tak i na komerční pronájem s velmi zajímavou návratností v jedné z nejžádanější turistických oblastí.

Dispozice apartmánu:

Nabízíme apartmán v 1.NP o čisté podlahové ploše 48 m2 v chaletovém domě, ve kterém jsou pouze 4 apartmány. Chalet leží na vlastním pozemku o výměře 1200m2.
Součástí apartmánu je kvalitní dřevěná terasa o výměře 16m2, navazující na svoji soukromou zahradu, 180m2. K apartmánu náleží jedno parkovací místo přímo u domu a také vlastní venkovní skladovací kóje 6m2.


Vybavení apartmánu použité materiály:

Součástí apartmánů je zakázková plně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči značky WHIRLPOOL. V každém pokoji je klimatizace, elektrické hliníkové předokenní žaluzie.
V koupelně sprchový kout, zařizovací předměty Villeroy§Boch. Plastová okna s termoizolačním trojsklem, podlahové elektrické vytápění FENIX, úsporný bojler značky DRAŽICE na ohřev teplé, užitkové vody.
Celý apartmán je vybaven prvotřídními dřevěnými dubovými podlahami od firmy KPP. Terasy jsou z vysoce odolného tropického dřeva GARAPA. Chalet je obložen kvalitním modřínem Rhombus, střecha je z falcovaného plechu ze skandinávské střešní krytiny RUUKKI. Celý chalet je postaven z kvalitních materiálů s důrazem na náročné podmínky horského prostředí.
Apartmán je částečné vybaven chytrou domácností, která obsahuje automatické otevírání vstupních vchodových dveří přes klávesnici, kamerový systém, dálkově ovládané venkovní žaluzie, podlahové vytápění, klimatizaci. Elektronický vodoměr s aktuální spotřebou. Systém chytré domácnosti lze přizpůsobovat, doplňovat dle individuálních potřeb.

Jedinečná investiční příležitost:

Jedná se o výjimečnou investiční příležitost vzhledem k místu lokalitě, konceptu a možnosti využití apartmánu ke komerčním účelům, který tak poskytuje stabilní celoroční výnos v průběhu roku. Na vyžádání rádi představíme investiční kalkulaci s návratností investice.

Obec Dolní Morava je vyhledávaným horským střediskem jak v zimních, tak i letních měsících.
Nabízí široké spektrum aktivit a atrakcí jako například jsou: nejdelší visutý most na světě - SKY BRIDGE 721, stezka v oblacích, bobová dráha, nejdelší horská dráha v ČR, lanové centrum, dětská zážitková hřiště, cyklostezky včetně single trailů, běžkařské trasy, sjezdové trasy a i skialpinisti si přijdou na své.
Offer ID49256
Last updated10.01.2024
Price6 850 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
ConditionNew construction
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
Number of floors1
Usable area64m2
Garden area180m2
Terrace area16m2
Cellar area6m2
Year of acceptance2023
Move-in date01.01.2024
GarageNo
ParkingYes
CellarYes
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
ElevatorNo
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingLocal electric
Waste managementSump
Barrier-free accessNo
Year of construction2023
Year of reconstruction2023
Building typeDetached
Building surroundingsRecreational
Number of parking spaces1
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Road, Train
Road typePaved
Low-energyNo
Energy RatingB - Very economical
Energy Performance Certificatedownload
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties