Apartment for rent, 4+kk - 3 bedrooms, 76m2

Tusarova, Praha 7 - Holešovice

28 000 CZK / month, with agency fees
Make Enquiry
? Představte si bydlení, které překračuje hranice standardu a posouvá vaše očekávání na úplně novou úroveň. Vítejte ve světě elegance a pohodlí v našem exkluzivním 4KK bytě na prestižní adrese Tusarova! ?


Máte chuť na špetku luxusu každý den? Hledáte prostor, kde se každý detail leskne kvalitou a pečlivým výběrem? Připravte se na zážitek, který změní vaše vnímání domácí pohody.


Vaše nová adresa na Tusarově je synonymem pro nadstandardní bydlení. Každý krok po této úžasné nemovitosti je krokem po dokonale zpracovaných materiálech, které jsou nejen radostí pro oko, ale i pro dotek.


?️ Vstupte do prostorného obývacího pokoje, kde přirozené světlo tančí přes velká okna, odrážejíc se od dokonale vybroušených podlah. Je to místnost, která volá po relaxačních večerech i zábavných setkáních s přáteli.


? Kuchyň, vybavená nejmodernějšími spotřebiči, je snem každého kuchaře. Připravte své oblíbené pokrmy v prostředí, kde design splývá s funkcionalitou.


?️ Tři další pokoje jsou oázou klidu a pohody, každý s vlastním jedinečným charakterem, čekající na to, aby byl naplněn vaším osobním stylem.


? A nezapomeňme na koupelnu! Ponořte se do luxusu nadstandardního zařízení, kde každý detail podtrhuje, že jste se opravdu rozhodli pro to nejlepší.


A to nejlepší? Tento byt je připraven obývat ihned. Žádné čekání, žádné kompromisy. Jen vy, vaše sny a klíče k bytu, který je stejně jedinečný jako vy.


Neváhejte, tento byt nebude dlouho na trhu. Kontaktujte nás ještě dnes a udělejte první krok k životu, který si zasloužíte. Váš nový domov na Tusarově vás čeká s otevřenými dveřmi. ?
Offer ID54864
Last updated04.01.2024
Price28 000 CZK / month, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Heating costs10 000 CZK
ConditionVery good condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
Floor1
Usable area76m2
Balcony area1m2
Move-in date15.12.2023
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyYes
TerraceNo
LoggiaNo
ElevatorYes
PoolNo
Water sourceRemote source
GasEnergy company
Electricity230V
Waste managementPublic sewage
Year of reconstruction2014
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties