Building plot for sale, 714m2

Pod Hájíčkem, Vejprnice

Pod Hájíčkem
Vejprnice u Plzně ulice Pod Hájíčkem

Pozemek č. 46 o velikosti 714 m2
Aktuálně jsou zkolaudovány IS a pozemky budou k předání či připraveny k výstavbě RD v 1.polovině roku 2024. Možnost odpočtu DPH.

Orientace pozemku: Západ

Popis: Projekt Pod Hájíčkem nabízí 57 pozemků různých výměr na atraktivním místě obce Vejprnice, pouhých 5 kilometrů od Plzně. Vybrat si můžete z prostorných parcel různých světových stran. Jistě Vás zaujme lukrativní poloha, kde můžete zkombinovat přírodu a blízkost města dohromady. Harmonické prostředí, klid, a zároveň vše v blízkém okolí je vaším novým ideálním bydlením.

Okolí: Někdo si neumí představit žít bez zadních vrátek do přírody, a právě těm splníme jejich sen. Přímo u projektu najdete les, cyklostezky a další možnosti sportovního vyžití. V obci na váš čekají potraviny, škola, školka, restaurace, kavárna a další občanské vybavení. Vše v pěší vzdálenosti. Na autobusovou zastávku se dostanete také pěší chůzí a v centru Plzně budete do 15 minut autobusem. V blízkém okolí najdete také koupaliště, historické památky, sportovní komplex a velké obchody, jako například Makro a Tesco.

Další výhody projektu: Pozemky jsou na mírném kopci, na okolí tak budete mít pěkný výhled. Větší výměry pozemků zajišťují větší soukromí a klid. Nedaleko se nachází hlavní tah na Plzeň, což zaručuje skvělou a rychlou možnost automobilové přepravy kamkoliv v Plzni. Projekt Pod Hájíčkem je výborným kompromisem mezi prací a vyžitím ve městě, a klidem a pohodou uprostřed přírody.

Napojení a sítě: Ke každému pozemku bude napojen dopravní vjezd. IS jsou zkolaudovány a je zavedena voda, elektřina, kanalizace a optický kabel na internet.

Stavba: Nabízíme také možnost realizace rodinného domu na klíč, a to jak dřevostavby, tak i zděného. Můžete si tak přímo nastavit své vlastní preference, které očekáváte od svého budoucího láskyplného domova.

Kontaktujte nás pro více informací a ohledně širší nabídky pozemků v projektu.
Offer IDPH46
Last updated18.07.2024
Price4 712 400 CZK
Price for discussionNo
Land area714m2
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Barrier-free accessNo
Send me an offer for a low-rate mortgage
Věra Řežábová

Věra Řežábová

Reveal phone number