Family house for sale, 74m2, 122m2 of land

Lipno nad Vltavou

7 490 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Hledáte skvělou investiční příležitost v místě, kde sezóna nikdy nebere konce?

V tom případě pro Vás máme dům v srdci Lipna nad Vltavou.

Dům má dispozici 3kk,který má terasu, balkón, předzahrádku a garáž s parkovacím stáním. Jedná se o dům, který má jednoznačně co nabídnout.

Začneme přízemím, kde se nachází vstupní chodba, technická místnost (bojler, pračka, úložný prostor s policemi), toaleta, obývací pokoj propojený s kuchyní. Kuchyň je plně vybavená (lednice s mrazákem, spotřebiče Amica: myčka, indukční deska, digestoř a kombinovaná trouba). Z obývacího pokoje je vstup na terasu s venkovním posezením. Terasa je částečně zastřešená balkónem a elektricky ovládanou markýzou. Terasa je ozvučená a stropní infra topidlo.

První patro se skládá z chodby, koupelny s toaletou, pokoje a ložnice která má balkón s nádherným výhledem do okolí. Nový vlastník si může rozšířit podlahovou plochu v podkroví, které je aktuálně bez využití.

Pro lepší představu Vám přikládám kompletní půdorysy.

Přejdeme na zlatý hřeb toho inzerátu a to je vzrostlá zahrada, která je velmi udržovaná s travním kobercem. Zahrada byla navržena pro odclonění pohledu od silnice a zajištění úplného soukromí na terase. Zahrada má přípravu na vybudování závlahy.

Součástí prodeje je i garáž, která byla postavena v tomto roce. Garáž má celkovou plochu 26m2, dálkově otevírané elektrické vrata + další dvě parkovací stání před garáží.

Dům má dálkově řízené podlahové vytápění s přepínáním na nízký a vysoký tarif, nástěnný bio krb. Díky nízkým nákladům a lokalitě je dům vhodný na krátkodobé, ale i dlouhodobé pronájmy.

Nadstandardně provedená rekonstrukce, která byla prováděna v roce 2023. Dům se prodává kompletně vybavený.

Poloha Lipna nad Vltavou láká turisty úplně v každém ročním období. Na jaře a na podzim na cyklistiku, turistiku, jízdu na koních nebo rybaření. V létě pak vítá zejména milovníky vodních sportů a jachtingu. Zima nádhernou krajinou jako z pohádky. V okolí najdete vše co potřebujete k rekreaci, pláž, promenádu, obchody, restaurace, cyklostezky, sjezdovky, stezku v korunách stromů. Zkrátka je to místo kde sezóna nebere nikdy konce.

Nemovitost je skvělá volba pro ty, kteří hledají skvělou investiční příležitost a to nejen pro dlouhodobý, ale hlavně i pro krátkodobý pronájem, zároveň je to skvělá místo kam můžete jezdit s rodinou po celý rok, jelikož Lipno má vždy co nabídnout.

Dokážeme Vám předat čísla pronájmu v této lokalitě, nebo zařídit správu pronájmu.

Skutečně bych mohl psát plno řádků a této skvostné nemovitosti, ale věřím, že je dobré se sejít a probrat to osobně na prohlídce domu u dobré kávy.

Žhavte telefony a já Vás rád provedu touto nemovitostí, protože teprve na místě oceníte kvalitu a zpracování tohoto domu.V případě zájmu jsme ochotni jednat o cenové nabídce.

S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme v rámci našich finančních služeb ve které vložilo důvěru více než 700 000 klientů.

Těším se na prohlídce!
Offer ID59445
Last updated10.07.2024
Price7 490 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Heating costs5 051 CZK
Size3 rooms
House typeWith floors
ConditionVery good condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedYes
Number of floors2
Usable area74m2
Land area122m2
Year of acceptance2009
Move-in date01.05.2024
GarageYes
ParkingYes
CellarNo
BalconyYes
TerraceYes
LoggiaNo
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingOther
Electricity400V, 230V, 120V
TelecomOther, Cable, Cable TV, Satellite, Internet, Telephone
Waste managementPublic sewage
Year of reconstruction2023
Building typeTerraced
Building surroundingsResidential
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Public transport, Road, Highway
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties