Family house for sale, 139m2, 884m2 of land

Břasy

5 890 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Sháníte velký dům v klidné části obce? Tak tento může být tím pravým!

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 6+2 v Břasích, nedaleko města Rokycan a Plzně. Útulný dům o výměře 139 m2 je obklopen krásnou zahradou s pergolou určenou pro grilování a posezení a také velkou garáží. Pozemek o výměře 884 m2 je přístupný z obou stran – z jedné strany je garáž a další parkovací stání a z druhé se snadno dostanete k autobusové zastávce, která je ihned u pozemku.

V přízemí domu naleznete obývací pokoj, menší ložnici a dětský pokoj s šatnou, kuchyň, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, spíž, kumbál a vstupní prostornou chodbu. Z obývacího pokoje je přístup na terasu, kde si můžete užívat krásné západy slunce. Dům je podsklepený – ke sklepu se dostanete z hlavní chodby a je rozdělen na dvě místnosti. V jedné z nich naleznete automatický kotel, do kterého postačí přikládat jednou za dva dny, tudíž to není ani finančně ani fyzicky náročné. K vytápění domu je také využíván termostat, kterým si snadno regulujete teplotu.

V prvním patře jsou dvě ložnice, dětský pokoj, prostorná kuchyň, chodba a dvě malé místnosti určené pro dostavění koupelny a toalety, což je i výhodou, že si tyto místnosti můžete upravit a vybavit dle vlastního uvážení. Z chodby vedou schody k půdnímu prostoru.

Okna jsou v domě plastová, pouze v jedné místnosti je okno dřevěné. V roce 2007 se prováděly nejzásadnější změny, a to dostavba patra a výměna střešní krytiny, kromě verandy. Nová izolace a fasáda je již na zvážení budoucího majitele. Plynový sporák je napojen na plynovou bombu, však v případě rekonstrukce můžete dosadit i indukční desku. Kanalizace a voda je napojena na obec. Velkou výhodou je, že dům může posloužit i k dvougeneračnímu bydlení. Kromě garáže, která je také vhodná na uskladnění nářadí a dalších věcí, je zde ještě zahradní domek. K dispozici je také skleník.

Břasy nabízí občanskou vybavenost, jako jsou obchody, restaurace, praktický lékař, dokonce i kadeřnictví a truhlářství, ale nejen to. Jsou zde zajímavá místa pro trávení volného času – krásné vyhlídkové místo na Křemenáči, jezírko, volnočasový areál Ultramarinka, ohniště, fotbalové hřiště, a vše téměř poblíž domu. Mateřská a základní škola se nachází ve Stupně, cca 3 min. autem. Do větších měst to také nepotrvá dlouho – do centra Plzně je to 28 km a do Rokycan pouze 13 km.

Nezmeškejte tuto příležitost a neváhejte mě kontaktovat na prohlídku. S financováním Vám také ráda pomůžu.
Offer ID57777
Last updated06.05.2024
Price5 890 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Size5 rooms and more
House typeWith floors
ConditionGood condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
Usable area139m2
Land area884m2
Move-in date01.06.2024
GarageYes
ParkingNo
CellarYes
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
PoolNo
Building typeDetached
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties