Family house for sale, 262m2, 335m2 of land

Lipová alej, Praha 5 - Hlubočepy

ID zakázky: YS5
 
Prodej rodinného domu, který se skládá z 2 samostatných jednotek. Prodává se jenom jedna jednotka o rozloze - 262 m2. Každá z nich má 4. podlaží, velkou zahradu a 3 parkovací stání.
 
Dům přináší luxusní a moderní bydlení v těsně blízkosti centra Prahy. Nemovitost se prodává v provedení Shell & Core, což znamená: exteriér – v dokončeném stavu, dokončené fasády, osazené dveře, okna a plot, napojení veškerých sítí v objektu domu.
Interiér – jedná se o kompletně dokončenou hrubou stavbu, při vstupu do interiéru uvidíte omítnuté obvodové stěny a stropy, dokončené podlahy, místo pod kuchyňskou linku, koupelny bez zařizovacích předmětů, bez interiérových dveří.
 
V přízemí (83 m2) se nachází vstupní předsíň se schodištěm, chodba, toaleta pro hosty, místo pro kuchyňský kout, obývací pokoj s krbem a vstup na terasu s vlastní zahradou (233 m2). Když 1. podzemní podlaží (55 m2) disponuje technickou místností s zásobníkem teple vody na 300 litrů, sklepem, komorou, pokojem pro tělocvičnu, koupelnou s toaletou, místem pro vlastní saunu. V 2. nadzemním podlaží (87 m2) se nachází dva dětské pokoje se společnou koupelnou. Dále se tady začíná oddělena část patra jenom pro rodiče, která se skládá z chodby, šatny, koupelny, samostatné toalety, ložnice a vlastní terasy. Poslední 3. nadzemní podlaží (36 m2) se skládá z pracovny, pokoje pro hosty s vlasní koupelnou a nádhernou terasou o ploše 14 m2.
 
Pozemek má celkovou plochu 335 m2, z toho 102 m2 je zastavěná plocha.

Dům je navržen jako pasivní dům s vynikající energetickou účinností a minimalizací spotřeby energie. Využívá se i recyklace šedé vody na zalévání a splachování toalet. Topení je řešeno podlahovým vytápěním ve všech místnostech pomocí tepelného čerpadla Yutaki. Také čerpadlo ohřívá vodu pro bazén nebo vířivku a má funkce chlazení. Systém Loxone je známý svou schopností poskytovat inteligentní řízení domů a budov. Jeho systémy umožňují centrální ovládání a monitorování různých zařízení v domě, včetně topení, klimatizace, osvětlení, zabezpečovacích systémů a dalších.
Díky aplikaci, která umožňuje ovládání domu odkudkoliv, můžete mít kontrolu nad vaším domem z jakéhokoliv místa a v jakýkoliv čas. To je užitečně, například při cestování, kdy můžete zkontrolovat, jestli jste nezapomněli zhasnout světlo nebo jestli je všechno v pořádku s bezpečnostními systémy. Dále je k dispozici centrální vysavač s vysoce účinným filtračním systémem. Na střeše domu jsou fotovoltaické elektrárny.

Dům je umístěn v klidné lokalitě, je ideální pro odpočinek a relaxaci, ale s rychlým přístupem k městským zařízením a službám.
 
Nemovitost leží v centrální čtvrti Barrandova s kompletní občanskou vybaveností včetně obchodů, nemocnic, škol, školek a restaurací. Perfektní dopravní dostupnost zajištěná zastávkami Sídliště Barrandov a Pražská čtvrť. Do nákupního centra Nový Smíchov a ke stanici metra Anděl se dostanete za necelých 15 minut, když do centra Prahy se dostanete za 25 minut. Cesta autem..
Offer IDYS5
Last updated17.07.2024
Price31 890 000 CZK
Price for discussionNo
Size5 rooms and more
House typeWith floors
ConditionNew construction
Construction typeBrick
Number of floors3
Underground floors1
Usable area262m2
Land area335m2
Garden area233m2
Balcony area5m2
Terrace area14m2
GarageYes
ParkingYes
CellarYes
BalconyYes
TerraceYes
LoggiaNo
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingLocal electric
Electricity400V, 230V
TelecomInternet
Waste managementPublic sewage
Year of construction2022
Building typeDetached
Building surroundingsResidential
Number of parking spaces2
Number of garages1
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Public transport
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingB - Very economical
DecreeNo. 148/2007 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
Vladiszláv Jakovlev

Vladiszláv Jakovlev

Reveal phone number

Makers Reality

Vinohradská 2133/138, Praha 3, 13000

view all agency properties