Family house for sale, 330m2, 1145m2 of land

U Habeše, Praha 5 - Slivenec

25 595 000 CZK, with agency fees, with legal services Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Pokud jde o dům, tak každý to chce postavit s maximální pílí, pečlivostí a smyslem pro detail. Jinými slovy "pro sebe". Samozřejmě, takový dům by měl mít vše potřebné pro pohodlné celoroční bydlení - od dobré dispozice a uspořádáním domu s kvalitním provedením a se skvělou dopravní dostupností až po garáž, bazén, bohatství zeleně a vynikající výhled. Ale co když takový dům již existuje a připraven ke koupi již dnes? Máme pro Vás podobnou velmi atraktivní nabídku.

Jedná se o prodej vily 6+kk s terasou a krásnou zahradou. Umístění domu je především pozoruhodné tím, že se nachází ve slepé uličce a že hned vedle něj prochází oplocený biokoridor se stavební uzávěrou - pro vás to znamená naprostý klid a to, že vám nic nebude bránit obdivovat nádherné výhledy na krásnou okolní přírodu, protože další výstavba v sousedství je zde zcela vyloučena. Atraktivním prvkem je i orientace oken domu na všechny světové strany.

Interiér tvoří světlý obývací pokoj propojený s jídelnou a moderně vybaveným kuchyňským koutem s přímým vstupem na zastřešenou terasu a zahradu. V centru je umístěn hlavní atribut každého domu pro příjemné večerní posezení - krb značky Hakr. V přízemí se nachází samostatná pracovna, koupelna s toaletou, další toaleta a vstup do garáže. Ve druhém podlaží jsou čtyři ložnice, největší z nich disponuje vlastní koupelnou a šatnou. K dispozici je také druhá samostatná koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Je také místnost s místem pro pračku a sušičku. Nad domem i garážíjsou prostorné půdy, disponující dostatkem úložného prostoru. Na zahradě je jímka pro dešťovou vodu, která čerpadlem rozvedena na zahradu.

Komfortní bydlení zajišťuje kvalitní provedení (cihly Termalica, krytina Röben Piemont, sádrové vnitřní omítky, komín Schidel, krb Hakr). Primární vytápění domu je podlahové s plynovým kondenzačním kotlem, které nataženo i v garáži a na terase. Rozvod teplého vzduchu od krbu je po celém domě. Díky přívodu plynu do patra je možné dům přebudovat na dvougenerační.

Mezi hlavní benefity bytu je samozřejmě biokoridor s okouzlujícím panoramatem. V blízkosti jsou školky, restaurace, obchody (nyní jde stavba marketu Billa) a nová odpočinková zóna. Pro milovníky aktivní formy odpočinku je zde aquapark a sportovní areál s atletickou dráhou, skateparkem, dětským hřištěm a tenisovými kurty. Do centra Prahy a na letiště dojedete autem za 15 minut. Kromě přímého spojení busem na Anděl, brzo se zde uskuteční tramvajová trať přes Barrandov. Jak již bylo napsáno výše, k dispozici je také velká garáž pro dvě auta, která v současné době slouží jako dílna. Jsou k tomu dvě vjezdové brány. Před domem lze zaparkovat 4 auta. K provozu bazénu je potřeba příslušenství, které by mělo být ve sklepě zahradního domku, a na bazén stačí dat dlažbu.

Prodejní cena 25.595.000,-Kč včetně provize, DPH a právního servisu.
Možnost financování hypotéčním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme.

Přijďte se podívat - vřele doporučujeme prohlídku tohoto krásného..
Offer IDVS144
Last updated28.09.2022
Price25 595 000 CZK, with agency fees, with legal services
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Legal servicesWith legal services
Size5 rooms and more
House typeWith floors
ConditionVery good condition
Construction typeBrick
Number of floors2
Usable area330m2
Land area1145m2
GarageYes
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
PoolYes
Water sourceRemote source
HeatingOther, Local gas
GasEnergy company
TelecomInternet
Waste managementPublic sewage
Year of construction2015
Building typeDetached
Number of garages2
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Public transport, Highway
Low-energyYes
Energy RatingB - Very economical
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Vladislav Maltcev

Vladislav Maltcev

Reveal phone number

Makers Reality s.r.o.

Vinohradská 2133/138, Praha 3, 13000

view all agency properties