Agricultural house for sale, 763m2, 84269m2 of land

Nevid

15 997 000 CZK, with agency fees, with legal services Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Pokud přemýšlíte o smysluplném podnikání, chcete investovat a chytře uložit peníze, nebo prostě toužíte po klidu, blízkosti přírody a po práci s čistou hlavou, tak tato nabídka teď možná čeká právě na vás. Pokud jste člověk, který si chce vybudovat svůj vlastní svět, na svojí vlastní půdě a podle svých vlastních pravidel.

Pokud jste podnikatel, investor, koňák, farmář, tak trochu i hoteliér, nebo nadšenec, který chce žít a pracovat v přírodě a přitom na strategickém místě - s Plzní, Prahou i Německem na dosah, mám tu pro vás výzvu a příležitost zároveň.

Velkorysý, chytře navržený a pečlivě udržovaný koňský ranč s penzionem a hromadou pozemků, na kterých můžete realizovat všechny vaše vlastní sny. Kde můžete vašim hostům nabídnout vlastnoručně vypěstované, čisté jídlo, jízdu na koních i ustájení jejich vlastních koňských miláčků.  Místo, na kterém můžete bez starostí budovat bezpečný domov pro vás a vaši rodinu.

84.269 m2 pozemků.
Ranč svému budoucímu majiteli nabídne víc jak 84.000 m2 pozemků. Obrovský kus půdy, na kterém můžete vytvořit téměř cokoli.

10 apartmánů na 763 m2. 
Užitná plocha penzionu je 763 m2. Najdete tu 10 jednopodlažních i patrových apartmánů pro celkem 22 hostů, bazén s protiproudem, saunu, profesionálně vybavenou kuchyň, posilovnu, grilovací a herní místnost, posezení, byt/kancelář pro správce a spoustu úložných a skladovacích prostor. 

Byt s výhledem na stáje, výběhy a na les.
Ve vedlejší budově penzionu vybudoval pan majitel oddělený byt pro sebe a svou ženu. Má výhled na stáje a pastviny a získá si vás každodenní podívanou na východ i západ slunce na terase.

15 koňských boxů, sedlovna, seník na 130 balíků sena, 2 jízdárny, prostor pro další zvířata a velké pastviny pro venkovní ustájení.
Ranč byl pro chov koní navržen a postaven. A pan majitel jeho jednotlivé sekce umístil tak, aby se vzájemně nerušily, ale doplňovaly.

To je vlastnost, kterou většina podobných objektů nemá. Naše ubytované hosty tak například neobtěžují mouchy, ani občasný zápach hnoje. Tady to, díky pečlivému rozvržení ranče, nehrozí.

Pokud přemýšlíte o chovu koní, nebo o jejich ustájení jiným majitelům, těžko byste hledali lepší místo. Pokud jsou vám ale bližší jiná zvířata než koně a uvažujete o jejich chovu, nenechte se odradit. Prostory lze snadno upravit i potřebám jiných zvířat.

Jezdecké trasy na 6000 hektarech s absolutní svobodou, volností a soukromím.
Nasedněte na koně u brány ranče a jeďte hodiny a hodiny lesem, aniž byste kohokoli potkali. Užijte si svižné projížďky nádhernou krajinou bez nutnosti vyhýbat se rušným místům nebo přejíždět silnice. 

Ranč najdete kousek od Plzně, na trase z Německa do Prahy. A jeho současní majitelé mají letitou zkušenost, že pro hosty není problém dorazit za koňmi i z Holandska nebo Velké Británie.

Pro více informací mě prosím kontaktujte na uvedených kontaktních údajích.
Offer ID7053/2918
StatusReserved
Last updated08.10.2020
Price15 997 000 CZK
Price for discussionNo
FeesWith utility fees
Agency feeWith agency fees
Legal servicesWith legal services
SizeAtypical
House typeWith floors
ConditionGood condition
Construction typeBrick
FurnishedYes
Number of floors3
Usable area763m2
Floor area763m2
Land area84269m2
Garden area12580m2
GarageYes
ParkingYes
CellarYes
BalconyYes
TerraceYes
LoggiaNo
PoolYes
Barrier-free accessNo
Building typeDetached
Energy RatingC - Economical
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Michal Souček

Michal Souček

Reveal phone number

QARA Real Estate

Šafaříkova 201/17, Praha 2, 12000

view all agency properties