Rodinný dům 4+kk, 137 m2, Komořany - klidná lokalita plná zeleně


  •  
  •  
  •  

Popis

Nový rodinný dům o dispozici 4+KK, o ploše 137 m2 se nachází v Komořanech - lokalitě plné zeleně, v přímém sousedství rozsáhlého lesa navazujícího na Modřanskou rokli.
Přijďte si vybrat z dalších rodinných domů, které jsou součástí oblíbeného developerského projektu, citlivě zasazeného do lokality vedle původní zástavby rodinných domů.
Nabídneme Vám domy dalších velikostí a dispozic s garážemi a různě velkými zahradami, přesně podle Vašich potřeb od dispozice 4kk do 5+1.
Vysoký standard provedení interiérů při použití kvalitních materiálů v moderním designu, kdy konečný vzhled domu můžete sami ovlivnit.
Domy se nachází přímo u lesa, který je protkaný cyklostezkami, v docházkové vzdálenosti jsou i další možnosti pro aktivní odpočinek a sport (in-line stezka, tenis, golf, cyklostezky apod.)
Přímo v Komořanech je školka i škola, několik restaurací a obchodů, v nedalekých Modřanech je řada supermarketů, pošta, poliklinika, knihovna a další služby.
Na autobusovou zastávku dojdete od domu za 7 minut, do centra se pohodlně dostanete do 40 minut (metro Kačerov 20 minut busem, nebo lze přestoupit na tramvaj).
Dokončení domů 2018, třída energetické náročnosti C.Kontaktní informace

Cena 9,600,000 CZK

Need a mortgage

Komentář k ceně vč.DPH, neplatíte provizi, cena přímo od developera

Cena včetně provize -

Lokace Praha (Praha 4), Do koutů

Pokoje 4+kk

Celková velikost bytu (m2) 137

Patro -

Byt zařízen Nezařízeno

Balkón ne/ne

Parkování -

Sklep ne

Energ. třída -

Vytvořeno 26.05.2018

ID nemovitosti 78282

Uložit mezi oblíbené