Prodej pensionu, Dýšina, investiční nemovitost, okres Plzeň-město


  •  

Popis

Nabízíme k prodeji penzion, který je situován v srdci obce Dýšina - okres Plzeň-město. Penzion o celkové ploše 170 m2 sestává ze čtyř podlaží a prodává se kompletně zařízený.

Suterén slouží jako sklad a zázemí s technickou místností. V přízemí penzionu se nachází jídelna s kuchyní a posezením (možno připravovat snídaně). V přízemí je také menší bar s příjemnou atmosférou.

V první a druhém patře se nachází vkusně zařízené pokoje s celkovou kapacitou 15 lůžek (9 pevných lůžek + možnost až 6ti přistýlek). V prvním patře jsou dva dvoulůžkové pokoje, každý s vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Ve druhém patře je jeden jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a dva prostorné dvoulůžkové pokoje - společná koupelna s rohovou vanou. Druhé patro lze snadno předělat na samostatnou bytovou jednotku 2+1, případně 3+1 doplněním příčky. V jednolůžkovém pokoji je příprava vody a odpadů pro vybudování kuchyně.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2005 a objekt je ve výborném stavu. Parkovat lze ve dvoře (2-3 auta) a dostatek parkovacích míst je také na ulici vedle penzionu.

Doporučujeme jako investiční příležitost - aktuálně je penzion pronajatý jako celek až do konce roku 2017 - minimum práce s vysokou výnosností. Při současném pronájmu je návratnost investice cca 13 let.

Obec Dýšina je vzdálená přibližně 5 km od města Plzeň (centrum cca 10 km) a nabízí svým obyvatelům příjemné prostředí v blízkosti golfového hřiště. Nachází se zde základní škola, mateřská škola, v části Nová Huť je koupaliště. V okolí obce je spousta velkých firem. Výhodou je také vzdálenost 6 km od dálnice D5 Praha-Rozvadov (obojí ve vzdálenosti přibližně 90 km).Kontaktní informace

Cena (Celkem) 5,290,000 CZK

Need a mortgage

Komentář k ceně včetně provize a právního servisu

Cena včetně provize -

Lokace Dýšina, V. Brožíka

Pokoje 5+1

Celková velikost bytu (m2) 170

Patro Přízemí

Byt zařízen Zařízeno

Balkón ne/ne

Parkování -

Sklep ano

Energ. třída -

Vytvořeno 18.05.2018

ID nemovitosti 66564

Uložit mezi oblíbené