Apartment building for sale, 540m2

Rybářská, Čelákovice

15 970 000 CZK, with agency fees, with legal services Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Nabízíme k podeji atraktivní nemovitosti ve městě Čelákovice. Jedná se o měšťanský dům, o celkové užitné ploše 540 m2, který se nachází v klidné části města a to v Rybářské ulici. Přestože se nachází v klidné lokalitě, centrum města s veškerou občanskou vybaveností je pouhých 300 m od nemovitosti.

Tato budova je určitě zajímavá především pro investora, který se pustí do budování developerského projektu. Dalo by se zde udělat až 8 bytových jednotek s celkovou podlahovou plochou 423 m2. Budoucí stav, který je ukázán ve fotkách inzerátu, počítá se čtyřmi prostornými byty. Nechám na fantazii investora, jakou variantu zvolí, podle mých výpočtů by se zde developer měl dostat na vyšší než standardní zisk z následného prodeje bytů. Výhodou je určitě tržně pronajata restaurace. Ze které plynou investorovi další zisky.

Celková užitná plocha této nemovitosti je 540 m2. Přilehlé nádvoří o rozloze 832 m2 je majetkem města a v současnosti jej město pronajímá za 60,- Kč/m2/rok. Na tomto pozemku se nachází restaurace s příjemným venkovním posezením. Restaurace je také součástí předmětu prodeje (oddělení vlastnictví stavby a pozemku). Nádvoří s restaurací se stalo vyhledávaným místem pro relaxaci místních obyvatel. V rámci celkové rekonstrukce v letech 1993-1997 byla provedena přístavba terasy a půdní vestavba nemovitosti.

Atraktivita této nabídky je daná především lokalitou, strategické umístěním v okrese Praha - východ. Výhodou je především krátká vzdálenost od okrajových částí Prahy, například Černý Most je po dálnici D10 vzdálen 12 km.
Centrum Prahy je v dojezdové vzdálenosti osobním automobilem za 25 minut.

Čelákovice mohou být skvělým místem pro plnohodnotný život, navíc jsou součástí pražské integrované dopravy a je zde výborné vlakové spojení.
Budova měšťanského typu vybízí jak k trvalému bydlení, tak k možnostem podnikání, či přestavbě na bytové jednotky.


Věřím že tato nemovitost brzy najde svého nového majitele, kterému bude generovat pravidelný zisk. Pokud budete mít zájem o prohlídku, stačí mě kontaktovat na telefonní číslo, nebo email. Budu se těšit na naše osobní setkání.
Offer IDKW1112
Last updated05.10.2020
Price15 970 000 CZK
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Legal servicesWith legal services
SizeAtypical
House typeWith floors
ConditionGood condition
Construction typeBrick
Number of floors3
Usable area540m2
Floor area540m2
Land area302m2
Terrace area41m2
GarageNo
ParkingYes
CellarYes
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingLocal gas
Electricity400V, 230V
TelecomInternet
Barrier-free accessNo
Building typeDetached
Building surroundingsResidential
TransportBus, Public transport, Road, Highway, Train
Road typeAsphalt
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Vít Šerý

Vít Šerý

Reveal phone number

Keller Williams

Kaprova 52/6, Praha 1, 11000

view all agency properties