Apartment for sale, 4+kk - 3 bedrooms, 97m2

Voctářova, Praha 8 - Libeň

17 950 000 CZK, with agency fees, with legal services Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
«Home Real Estate» exkluzivně nabízí k prodeji luxusní bytovou jednotku 4+kk o velikosti 97,2 m2 se dvěma balkony o velikosti 12m2 v rezidenčním projektu DOCK.

Současně byt je o dispozici 3+kk, nabízíme však v rámci kupní ceny změnu dispozičního řešení na 4+kk a vytvoření pracovny v obývacím pokoji.

Výjimečný klimatizovaný a plně vybavený byt poskytující výhledy z balkónů se nachází ve 3. patře moderní budovy, která je součástí 1.etapy projektu. Byt je vzdušný a prostorný, se dvěma balkony a výhledem na řeku.

Ke špičkovému vybavení patří moderní designová kuchyně se všemi spotřebiči Miele, vystavené světlo v každé místnosti, vystavené skříně na mírů, klimatizace, zakázkové dubové podlahy, designová vana, italský nábytek, Cena zahrnuje kompletní vybavení uvedené ve fotodokumentaci.

Rezidenční část vznikla podle konceptu architektů z Ian Bryan Architects a Qarta Architektura. Architektonickým záměrem bylo zlepšení životních standardů společně s rozvojem veřejného prostoru a hodnoty místa. Projekt získal již mnoho ocenění v prestižních soutěžích, jako jsou např. Best of reality – Nejlepší z Realit, CIJ Awards či Realitní projekt roku.

Projekt DOCK v mnoha směrech splňuje přívlastek výjimečnosti. Zcela jednoznačně nabízí to, co v žádném jiném rezidenčním projektu v Praze nenajdete - lokalitu, která je z jedné strany obklopena klidně plynoucí řekou. Kombinace jedinečného výhledu na vodní tok a působivé pražské panorama společně s klidným životem, přitom přímou dostupností centra města, vytváří z této lokality optimální místo pro aktivní, ale zároveň i klidný styl života. Komplex rezidence si zakládá na komfortu a bezpečí, areál je uzavřený, s 24hodinovou recepcí.

Součástí rezidence je přístavní molo, kde je možné kotvit lodě až do délky 12 metrů. Jde o zcela plnohodnotnou „marinu“, vybavenou standardními službami: tankování, připojení na vodu a elektřinu, správa lodě včetně mytí a servisu. Samozřejmostí je protipovodňová ochrana před stoletou vodou, nonstop ostraha a bezdrátový internet v celém přístavu.

Vynikající dopravní dostupnost: tramvajová a autobusová zastávky v pěší vzdálenosti, pouze 18 minut MHD do centra města.

Celková cena: 17.950.000 Kč
V ceně je zahrnuto parkovací stání v podzemní garáži domu a zděný sklep o velikosti 6 m2.

Pro více informací a možnost prohlídky kontaktujte makléře nebo vyplňte formulář níže.
Offer ID35827
Last updated06.06.2022
Price17 950 000 CZK, with agency fees, with legal services
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Legal servicesWith legal services
ConditionNew construction
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedYes
Floor3
Number of floors5
Underground floors1
Usable area97m2
Balcony area12m2
Cellar area6m2
GarageYes
ParkingYes
CellarYes
BalconyYes
TerraceNo
LoggiaYes
ElevatorYes
PoolNo
Barrier-free accessYes
Garrets (attic spaces)No
Low-energyYes
Energy RatingB - Very economical
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
department #3 Sales

department #3 Sales

Reveal phone number

Home Real Estate

Italská 2581/67, Praha 2, 12000

view all agency properties