Apartment for sale, 4+kk - 3 bedrooms, 154m2

Praha 6 - Břevnov

Price for negotiation Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Nádherný a NADSTANDARDNĚ provedený byt 4+kk o výměře 154 m2 s ROZSÁHLOU zahradou 938 m2, dvě terasy 27 m, dvě GARÁŽOVÁ STÁNÍ a sklep 15 m2. Byt je součástí uzavřeného rezidenčního komplexu LA CRONE, který se nachází v prestižní lokalitě Praha Břevnov, v těsném sousedství parku LADRONKA.Jedná se o novostavbu, byt nebyl využíván. Bytová jednotka se nachází v přízemí stylové vily se 6 byty. VÝBORNÉ DISPOZIČNÍ řešení bytu, prostorná vstupní hala a velký obývací pokoj. Z každého pokoje je přímý vstup na zahradu. Byt je nadstandardně proveden, rekuperace, alarm, venkovní žaluzie na dálkové ovládání.

Velkoryse je pojata vstupní hala (13 m2) s možností vybudování šatní skříně. Z haly vstoupíme do dvou pokojů (15 m2 a 13m2), obývacího pokoje (47 m2), samostatné koupelny s hydromasážní vanou a toalety pro hosty. Jeden pokoj je zařízen jako pokoj pro hosty/pracovna a druhý předpokládá dětský pokoj. Z každého pokoje je přímý vstup na terasu. Pokoje jsou situovány vedle nadstandardně provedené koupelny s hydromasážní vanou SANJET a další toaletou. Sanita Villeroy & Boch a dlažba MARAZZI.

DOMINANTU BYTU tvoří světlý a vzdušný obývací pokoj s kuchyní (47 m2). Z obývacího pokoje je také přímý vstup na terasu. Na terase MARKÝZA, umožňuje příjemné posezení venku za každého počasí. Kuchyňská linka není zahrnuta v ceně bytu, k dispozici VIZUALIZACE kuchyně. Velká ložnice (28m2) je umístěna v zadní části bytu, poskytuje pohodlí. Komfort zajištuje druhá samostatná koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Koupelna nadstandardně provedena, sanita Villeroy & Boch a dlažba MARAZZI.

PLÁNKY BYTU NA VYŽÁDÁNÍ.

V celém bytě podlahové vytápění, v koupelnách design radiátor ZEHNDER. Podlahy: ve vstupní hale a koupelnách dlažba MARAZZI, v obývací pokoji a ostatních místnostech NADSTANDARDNÍ třívrstvá DŘEVĚNÁ podlaha, dub kolonial. V chodbě se pamatovalo na komoru - prostor a příprava na pračku se sušičkou.Komfortní bydlení zajištuje velká ZAHRADA 938 m2, je určena k výlučnému užívání bytu. Nabízí nespočet možností pro její další využití : bazén/vířivka/joga koutek/vinný sklípek/sportovní vyžití.

Areál La Crone má 24 hod RECEPCI, FITNESS pro rezidenty, dětské hřiště a parkovou úpravu společných prostor. Tento exkluzivní komplex poskytuje VYSOKÝ KOMFORT a KLIDNÉ BYDLENÍ, které uspokojí i náročnější klienty. Naproti La Crone je oblíbený park Ladronka, který umožňuje sportovní a relaxační vyžití : kolo, běh, in-line brusle, beach volejbal, hriště. Výborná dopravní dostupnost autem i MHD, před areálem autobusová zastávka směr Anděl nebo Petřiny. Metro do 10 minut. V okolí veškerá občanská vybavenost : restaurace, kavárny, obchody, školy a školky, lékař. Volné ihned, DOPORUČUJEME PROHLÍDKU.
Offer ID4
Last updated28.05.2020
Price for discussionYes
Price commenton request
Agency feeWith agency fees
Legal servicesWith legal services
ConditionVery good condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
Usable area154m2
Non-residential premises area0m2
GarageYes
ParkingYes
CellarYes
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
ElevatorYes
Year of construction0
Energy RatingB - Very economical
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Ing. Kateřina Černá

Ing. Kateřina Černá

Reveal phone number