DŮM K PRONÁJMU , PRAHA 6


  •  

Popis

Moderní třípodlažní dům 7 + kk s kultivovanou zahradou v klidné vilové zástavbě v pěším dosahu metra Petřiny a obory Hvězda. Krásné procházky a příležitosti k sportovním aktivitám v okolí. V sousedství se nachází park s letohrádkem Hvězda, nově zrekonstruovaný park Ladronka, údolí Veleslavína. Díky místním obchodům, kavárnám, restauracím, supermarketu Billa/Kaufland, tramvajím, snadné dostupnosti do centra Prahy, je tato lokalita vyhledávanou mezi diplomaty a manažery zahraničních společností.
Velký přízemní prostor sestává z komory, kotelny, toalety, prádelny vybavené pračkou a sušičkou a pokojem s koupelnou se sprchou. Vchod na zahradu o výměře 160 m2. V prvním patře je obývací pokoj propojený s kuchyní, balkon, zimní zahrada, pracovna, toaleta. Kvalitně vybavená kuchyňská linka.
Druhé podlaží sestává z celkem tří ložnic, z toho hlavní s privátní koupelnou (masážní vana, bidet), dalších koupelna ze sprchou, komora a samostatné toaleta. V posledním podlaží další dvě ložnice a toaleta. K domu náleží garáž pro dva vozy + parkovací stání. Vestavěné skříně na každém patře a ložnicích, balkony, centrální vysavač.Kontaktní informace

Cena (Celkem) 55,000 CZK

Komentář k ceně + energie

Cena včetně provize ne

Poplatky 5,000 CZK

Lokace Praha (Praha 6), Předvoje

Pokoje -

Celková velikost bytu (m2) 338

Patro -

Byt zařízen -

Balkón ano/ne

Parkování ano

Sklep ne

Energ. třída C

Vytvořeno 11.06.2018

ID nemovitosti 4226

Uložit mezi oblíbené