Apartment for rent, 3+1 - 2 bedrooms, 81m2

Vladimírova, Praha 4 - Nusle

18 000 CZK / month, excluding utility fees
Make Enquiry
K DISPOZICI OD 1.7.2021
Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu světlý a prostorný byt s dispozicí 3+1 v klidné ulici Vladimírova, na Praze 4 - Nusle. Byt se nachází v 1. patře domu bez výtahu.
Interiér se skládá z chodby, kuchyně, tří pokojů, koupelny a oddělené toalety. Kuchyňská linka je vybavena plynovou varnou deskou, elektrickou troubou a digestoří. Obývací pokoj a ložnice jsou orientovány do ulice, druha ložnice vychází do klidného vnitrobloku. V koupelně je umístěna vana, umyvadlo. Toaleta je oddělená. Na podlaze jsou parkety, laminát a dlažba. Topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel.
Pozor - byt je vybaven pouze kuchyňskou linkou se spotřebiči. Nábytek, pračka, lednička, a ostatní zařízení na foto patří současnému nájemci, po dohodě lze odkoupit.
Velmi atraktivní lokalita s vynikajícím spojením do centra města - tramvajová zastávka Nuselská radnice je vzdálená jen pár kroků od domu. Široký výběr obchodů, služeb, restaurací a kaváren jen pár kroků od domu.
Možnost pronájmu parkovacího stání ve dvoře za 1815,- Kč měsíčně.

Nájem činí 18000,- Kč, zálohy za služby spojené s užíváním bytu 550,- Kč/osoba, plyn a elektřina se převádí na nájemce. Vratná kauce ve výši jednoho nájmu + poplatky. Provize realitní kanceláře - jeden nájem + DPH 21%

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.
Offer IDN05522
Last updated01.06.2021
Price18 000 CZK
Price for discussionNo
FeesExcluding utility fees
ConditionVery good condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedPartially
Floor2
Usable area81m2
Floor area81m2
Move-in date01.07.2021
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
ElevatorNo
Water sourceRemote source
GasEnergy company
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingE - Uneconomical
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Yury Vachugov

Yury Vachugov

Reveal phone number

Bohemian Estates

V háji 1092/15, Praha 7, 17000

view all agency properties