Viděli jste pořad o Expats.cz na ČT24?

Zajímá Vás čím vším se zabýváme a co můžeme nabídnout právě Vám?

Expats.cz Staff Jason Pirodsky

Written by Expats.cz StaffJason Pirodsky Published on 05.11.2010 14:56:05 (updated on 05.11.2010) Reading time: 2 minutes

Expats.cz je internetový projekt, který si klade za cíl poskytovat kompletní servis cizincům žijícím v České republice a to doslova od A až po Z – od rad, jak se adaptovat na místní prostředí až po nabídky zaměstnání. Navíc stále úspěšněji propojujeme expatrioty s českou anglicky mluvící komunitou, která dnes již tvoří 30% všech našich uživatelů.

Za dobu své existence od roku 2001 web Expats.cz vyrostl do podoby rozsáhlého informačního zdroje, který slouží cizincům stěhujícím se do České republiky za prací nebo studiem. Pomáháme jim připravit se na změnu prostředí, najít si bydlení, zaměstnání, nové přátele. Zároveň jsme ale i virtuální křižovatkou, na níž se nově příchozí setkávají s těmi, kteří již pronikli pod pokličku českého prostředí, a také s místními, kteří mají zájem být součástí mezinárodní komunity.

 

Na našich stránkách tak můžete najít rozsáhlý adresář firem a služeb, nabídky zaměstnání, realit, informace o vzdělání a nově také nabídky hromadného nakupování. Expats.cz ale není jen informační portál, píšeme i články o aktuálním dění, recenze restaurací, v naší kulturní sekci včetně recenzí filmů se dozvíte, co se právě děje. A můžete také uvěřejnit své inzeráty, diskutovat s ostatními ve fórech, soutěžit a mnoho dalšího.

Naše online služby také doplňujeme akcemi, kde se naši uživatelé mohou potkat tváří v tvář a to od byznys akcí, přes každoroční veletrh Expat Expo až po večírky v klubu SaSaZu, Halloweenské party atd.

Za deset let existence na českém trhu jsme si vybudovali postavení největšího anglicky psaného portálu – máme 70 000 registrovaných členů, měsíčně nás navštíví 140 000 unikátních uživatelů. Na obchodní úrovni spolupracujeme s 500 klienty a naším cílem jsou vždy dlouhodobá partnerství. Našimi klienty jsou nejen zahraniční firmy na českém trhu, ale i české firmy, pro které je lukrativní rozrůstající se komunita expatriotů velmi zajímavá. Mezi naše největší partnery patří DHL, Citibank, Česká spořitelna, HSBC, VOLVO, Hilton Hotel, Grafton Recruitment a všechny pražské mezinárodní školy. Expats.cz je také členem  Britské, Kanadské, Americké a Severské obchodní komory.

Pokud byste s námi chtěli spolupracovat nebo inzerovat, prosím kontaktujte nás zde.

Podívejte se také na naši neustále aktualizovanou stránku na Facebooku
A nezapomeňte se připojit k naší skupině na LinkedIn.

For English version click here.

Would you like us to write about your business? Find out more