Family house for sale, 152m2, 544m2 of land

K cihelně, Jesenice - Osnice

12 997 000 CZK, with legal services Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Milovníci koní zbystřete - tato moderní novostavba je v blízkosti jezdecké školy Kocanda. Ohrada, ve které se koně prohání, sousedí s pozemkem tohoto domu a koně tak máte na dohled. Skvělé je, že zde můžete mít ustájeného vlastního koně nebo můžete využívat široké nabíkdy jezdecké školy pro Vaše děti už od dvou let.

Toto bydlení v krásné novostavbě, která se právě dokončuje, 10 minut od Prahy a zároveň na klidném místě plném zeleně - to je komorní developerský projekt "Rezidence Jesenice".

Nízkoenergetický dům je vybavený invertorovou klimatizací, která v letním období ochladí a v přechodovém zase zahřeje.

Dům má celkem 153 m2 plochy, dispozice je 5+kk + 3 koupelny a sklad. Na třech podlažích máte tedy celkem pět hlavních místnosti a dva kuchyňské kouty.

Hned u vstupu v přízemí máte první koupelnu, praktický sklad a pokoj s kuchyňským koutem, který můžete využít jako samostatnou jednotku, pracovnu nebo třeba i ložnici.

Srdcem domu je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, kterému patří podstatná část přízemí. Odsud máte nádherný výhled na louku, kde se pasou koně. Vedle kuchyně je praktická spíž na potraviny a vedle chodby druhá koupelna.

V horním patře jsou další tři místnosti, které mohou sloužit jako ložnice pro rodiče a dva dětské pokoje. Případně můžete jeden z pokojů vyhradit jako pracovnu či pokoj pro hosty. Praktická je i malá šatna vedle schodiště. Samozřejmostí je prostorná koupelna, díky níž bez problémů zvládnete i hektická rána.

V sousedství Rezidence Jesenice je starší zástavba a koňský ranč. Za pět minut jste v lese nebo v nedalekém Průhonickém parku a oboře.

Přímo v místě stojí mateřská škola a uznávaná kanadská škola Sunny Canadian International School (školka, základní škola a gymnázium). Nedaleko se staví zcela nová státní základní škola se sportovním zázemím. V Jesenici jsou pak další dvě školky, základní škola a základní umělecká škola. Mnoho sportovních klubů i kulturního vyžití.

Nedaleko od domu se nachází menší supermarket, v přijatelné docházkové vzdálenosti je pak centrum obchodů Billa, Teta, Kik, cykloobchod, květinářství, pizzerie, lékárna a zdravotnické centrum. V Jesenici jsou další obchody jako Lidl, Albert, DM drogerie a mnoho dalších.

Tento dům je nyní ve fázi dokončování, k nastěhování nyní od září 2020. Foto pořízeno v dokončeném domě Vila č. 1, interiér této Vily č. 3 bude shodný. Více informací naleznete také zde: https://blankavankova.cz/nemovitost/rezidence-jesenice/

Jestli jste se už teď zamilovali a chcete bydlet v místě stvořeném pro relaxaci a klid a přitom mít vše na dosah ruky, tak se mi ozvěte a půjdeme se sem spolu podívat!

Těším se na Vás, Blanka Vaňková www.blankavankova.cz
Offer ID6920/2918
Last updated28.08.2020
Price12 997 000 CZK
Price for discussionNo
Legal servicesWith legal services
Size5 rooms and more
House typeWith floors
ConditionNew construction
Construction typeBrick
Number of floors3
Usable area152m2
Floor area152m2
Land area544m2
Garden area477m2
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingLocal electric
Waste managementPublic sewage
Barrier-free accessNo
Building typeDetached
Building surroundingsAgricultural
Energy RatingB - Very economical
DecreeNo. 78/2013 Coll.
Send me an offer for a low-rate mortgage
By submitting this form you agree to our Terms of Service & Privacy Policy
Blanka  Vaňková

Blanka Vaňková

Reveal phone number

QARA Real Estate

Šafaříkova 201/17, Praha 2, 12000

view all agency properties