Building plot for sale, 1760m2

Petroupim

6 160 000 CZK, with agency fees, with legal services Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Nabízíme k prodeji unikátní stavební pozemek o rozloze 1760 m2, situovaný na okraji malebné obce Petroupim, která je pouhých 45 km od hlavního města Praha a 5 km od Benešova. Tato lokalita je ideální volbou pro všechny, kdo hledají místo pro klidné bydlení s výbornou dostupností a veškerým potřebným zázemím.

Pozemek představuje rovinatou parcelu s maximální možností zastavitelnosti 30 % z celkové plochy. Dovoluje stavbu do dvou nadzemních podlaží včetně podkroví nebo ustupujícího podlaží s maximální výškou 10 m v hřebeni nebo 8 m v atice. Je zde možnost využití pro rodinné bydlení s užitkovou zahradou, a také pro drobnou řemeslnou výrobu nebo nevýrobní služby.

K pozemku nejsou připojeny inženýrské sítě a v této části obce není k dispozici obecní kanalizace, řešením je instalace ČOV (čistírny odpadních vod).

V případě zájmu je možné zaslat detailní územně plánovací informace obsahující všechny potřebné regulativy.

Pozemek je obklopen idylickým výhledem do zeleně, což z něj činí ideální místo pro vytvoření domova, kde můžete každý den zažívat klid a pohodu venkovského života.

Petroupim nabízí klidné a přitom strategicky výhodné bydlení s rychlým přístupem jak k dálnici D1, tak k pravidelné autobusové dopravě do Benešova a Prahy. Obcí protéká Petroupimský potok, což dodává lokalitě na kouzlu. V obci se nachází dostatečná občanská vybavenost – školka, základní škola, knihovna, místní obchody s potravinami, hospoda,, veterinární stanice a hřiště. Pro milovníky historie a kultury je tato oblast také velmi atraktivní. V okolí se nachází několik zámků a hradů, které jsou dostupné pro veřejnost a nabízejí různé kulturní akce a prohlídky. V Benešově, který je dostupný do 10 minut autem nebo autobusem, najdete také další možnosti pro trávení volného času, včetně nákupních center, restaurací a kaváren. Tento pozemek v Petroupimi představuje ideální příležitost pro ty, kteří hledají místo pro život v harmonii s přírodou, ale s rychlým přístupem do města.

Neváhejte mne kontaktovat pro další informace nebo domluvit si prohlídku tohoto exkluzivního pozemku, který může být brzy místem vašeho nového domova.
Offer ID06626
Last updated22.04.2024
Price6 160 000 CZK, with agency fees, with legal services
Price for discussionNo
FeesWith utility fees
Agency feeWith agency fees
Legal servicesWith legal services
Land area1760m2
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Building surroundingsAgricultural
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Road, Highway
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Send me an offer for a low-rate mortgage
Maria Čerkašina

Maria Čerkašina

Reveal phone number

Keller Williams Czech Republic

Kaprova 52/6, Praha 1, 11000

view all agency properties