Building plot for sale, 882m2

Dašice

Price for negotiation Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Hledáte pozemek pro stavbu rodinného domu? Ideálně na nějakém klidnějším místě, ale zároveň ne na konci civilizace?

Dovoluji si Vám tímto nabídnout ke koupi stavební pozemek pro výstavbu Vašeho vysněného rodinného domu v Dašicích, kde se rozhodně nemusíte bát velkého provozu a hluku od projíždějících vozidel.

Celková plocha pozemku činí 882m2. K pozemku se dostanete po asfaltové komunikaci. Přípojky inženýrských sítí – elektřina, plyn, se nachází na pozemku. Nechybí zde kanalizace a vodovod. Územní plán povoluje výstavbu rodinného domu příměstského typu, o maximálně dvou nadzemních podlažích a koeficient zastavěnosti činí 50% z celkové velikosti pozemku.

Jelikož jsou Dašice městem, disponuje zde skvělá občanská vybavenost. Je zde pošta, obvodní a dětský lékař, lékárna, obchody s potravinami a průmyslovým zbožím, masna, drogerie, základní i mateřská škola, knihovna, kulturní dům, sportoviště a dětská hřiště. Je zde několik restaurací. Nejnáročnějším doporučujeme návštěvu Dašických sklepů – pivovaru Dašice . V okolí se také nachází spousta turistických stezek a památek, nejbližší je určitě hrad Kunětická Hora, odkud je nádherný výhled na Pardubický a Královéhradecký kraj a koná se zde také spousta různých kulturních akcí.

Kromě automobilem se do Dašic dostanete městskou hromadnou dopravou z Pardubic. Hlavní výhodou je zde nový nájezd na dálnici D35, kterou se rychle dostanete Do Hradce Králové či do Prahy.

Nenechte si ujít tuto příležitost získat stavební pozemek kousek od dvou nedalekých krajských měst se skvělým dopravním spojením také do Prahy.

Více informací ráda poskytnu telefonicky, případně je možné domluvit si osobní prohlídku tohoto místa. S financováním nemovitosti Vám ráda pomohu a najdu nejlepší cestu, abyste mohli co nejrychleji stavět Váš nový domov. Budu se těšit!
Offer ID57487
Last updated09.04.2024
Price for discussionYes
Agency feeWith agency fees
OwnershipPersonal
Land area882m2
Move-in date01.03.2024
GarageNo
ParkingNo
CellarNo
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties