Family house for sale, 127m2, 656m2 of land

K zámku, Košťany - Střelná

8 368 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Elegance a komfort se spojují v tomto novém rodinném domě, který se nachází v úchvatné Rezidenci Košťany, blízko lázeňskému městu Teplice.

S dispozicí 4+1 a užitnou plochou 127 m2, tento dům vás přivítá svým prostorným obývacím pokojem propojeným s kuchyňským koutem, třemi ložnicemi, dvěma moderními koupelnami (jedna s vanou, druhá s WC), chodbou a garáži.

Dům je vybudován s důrazem na eleganci a kvalitu. Použité materiály zahrnují například špičkové velkoformátové dlaždice z Itálie a nádherné lišty z Belgie. Podlahové vytápění, klimatizace, systém rekuperace a příprava na fotovoltaiku zajišťují nejen komfort, ale také nízké náklady na bydlení. Bezpečnost je zaručena moderním bezpečnostním systémem. Francouzská okna zajišťují dostatek přirozeného světla a vzduchu.

Nádhernou zahradu s výhledem do zeleně můžete využít nejen ke grilování, odpočinku a hraní s dětmi.

Rezidence Košťany bude mít vlastní školku, pekárnu a 24/7 ostrahu v kompletně oploceném areálu. Teplice jsou vzdálené 10 minut jízdy autem, Praha 50 minut.

Developer poskytuje dotaci na hypotéku s úrokem 2.49% a také nabízí možnost instalace fotovoltaiky a kvalitního kuchyňského nábytku. Cena je včetně dokončení na klíč a kolaudace se plánuje už v prosinci tohoto roku! Každý dům v Rezidenci Košťany má svou vlastní zahradu / terasu.

Tento luxusní domov je dokonalou kombinací moderní architektury, funkčnosti a komfortu v krásném rezidenčním prostředí. V Rezidenci Košťany pro Vás máme připraveno ještě mnoho nádherných nemovitostí. Kontaktujte mě a já vás osobně provedu tímto jedinečným projektem!
Offer ID60723
Last updated06.06.2024
Price8 368 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Size4 rooms
House typeGround level
ConditionNew construction
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
Usable area127m2
Land area656m2
Garden area497m2
Move-in date05.01.2025
GarageYes
ParkingYes
CellarNo
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
PoolNo
Building typeDetached
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingB - Very economical
Energy Performance Certificatedownload
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties