Apartment for sale, 2+1 - 1 bedroom, 55m2

Na Bítýškách, Veverská Bítýška

4 900 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Nabízíme Vám bydlení v klidném prostředí obklopené přírodou, na okraji města Veverská Bítýška, s velice dobrou občanskou vybaveností a současně s dojezdem do Brna do 15 minut. 

Město Veverská Bítýška je dokonalé k rodinnému bydlení. Nachází se zde totiž téměř vše, na co si vzpomenete. Množství prodejen potravin, restaurace, Česká pošta, bankomat, základní škola, školka, ZUŠ, řada hřišť pro malé i velké děti, praktický lékař a zubní ordinace. Město má příjemného ducha a atmosféru a pořádá se zde řada společenských akcí. Autem se dostanete do Brna (městské části Bystrc) do 15 minut, autobusem do 30 minut.

Tento pěkný byt 2+1, o velikosti 55 m2, se nachází ve 4. patře cihlového domu. Z chodby bytu je možné se dostat do všech místností. A to do samostatné kuchyně, ložnice, obývacího pokoje, WC, koupelny a komory. Z obývacího pokoje je vstup na balkon o velikosti 5 m2. Z balkonu je krásný výhled na kopce nad Bílým Potokem. Plocha balkonu není započítána do výměry bytu. V koupelně je umístěna vana. V bytě se nachází nábytek na míru, včetně vestavěných skříní. Tento nábytek v bytě zůstává. K bytu dále náleží sklep o velikosti 2 m2.

V roce 2010 v bytě proběhla rekonstrukce bytového jádra, byla kompletně zrekonstruovaná koupelna a WC, došlo k výměně oken a rekonstrukci elektrických rozvodů. V domě se nenachází výtah. Orientace bytu je jihozápadní. V domě je k dispozici společná sušárna a kolárna. Samotný cihlový dům stojí téměř na okraji obce, díky čemuž je člověk na dosah přírody, lesů a řady cyklostezek. Naproti vchodu domu se nacházejí potraviny a jen o pár metrů dál zastávka autobusu č. 303, což je přímý spoj do Brna.
Offer IDBK1028
Last updated29.02.2024
Price4 900 000 CZK, with agency fees
FeesExcluding utility fees
Agency feeWith agency fees
Size2 rooms
House typeWith floors
ConditionGood condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
FurnishedPartially
Floor5
Usable area55m2
Land area55m2
Move-in date30.11.1999
GarageNo
ParkingNo
CellarYes
BalconyYes
TerraceNo
LoggiaNo
ElevatorNo
Energy RatingB - Very economical
Send me an offer for a low-rate mortgage
Foreigners Head Office

Foreigners Head Office

Reveal phone number

Foreigners.cz

Karolinská 654/2, Praha 8, 18600

view all agency properties