Family house for sale, 90m2, 588m2 of land

Sezemice - Počaply

7 768 982 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Objevte bungalov, kde 89,72 m2 užitkové plochy představuje vrchol praktického a inteligentního designu. Tento domov je skvělým příkladem, jak může být každý centimetr prostoru využit k maximalizaci komfortu a funkčnosti – od trojice pokojů po prostorný obývací pokoj s kuchyní a bezbariérovým přístupem na krytou terasu či zahradu.

RD Rýmařov, dodavatel s půlstoletou tradicí má důvěru více než 26 000 rodin, znamená nejen synonymum spolehlivosti, ale i záruku nadstandardní kvality. S využitím precizní CNC prefabrikace a konstrukce z KVH hranolů, doplněné o materiál Fermacell pro stěny, slibuje tento domov nejen perfektní odolnost a vzduchotěsnost, ale i dlouhodobou udržitelnost stavby. Přidáváme ještě jednu dimenzi kvality s obvodovými stěnami poskytujícími mimořádnou tepelnou izolaci s koeficientem U = 0,120 W/m2, což zajišťuje nejen úspory energie, ale i celkový komfort bydlení.

Díky špičkovému tepelnému čerpadlu Vzduch - Voda, podlahovému teplovodnímu vytápění a mimořádné tepelné izolaci od základů až po střechu dosahuje dům energetické třídy A. Fotovoltaický systém ON GRID a akumulace do zásobníku TUV posouvají efektivitu a udržitelnost na novou úroveň, snižují provozní náklady a chrání životní prostředí. Navíc, díky přípravě pro venkovní žaluzie, můžete dům v budoucnu bez problémů dovybavit venkovním stíněním a tak snadno ovládat množství přirozeného světla ve vašem domově a zároveň zvyšovat jeho bezpečnost a tepelný komfort.

Vše zařízeno a připraveno pro vaše bezproblémové bydlení – a to vše v ceně, která zahrnuje nejen pozemek a novostavbu, ale i možnost individuální úpravy podle vašich představ. Pokud hledáte něco opravdu jedinečného, projekt Počapelské Chalupy u Pardubic nabízí 33 pozemků pro váš vysněný domov. Pokud by Vám nabídka typových domů nevyhovovala, můžete si zakoupit pozemek i samostatně a výstavbu řešit individuálně

Navštivte náš web a nechte se inspirovat možnostmi, které vám rodinný bungalov 90 nabízí. Je to nejen o bydlení, je to o životním stylu, který si zasloužíte.
Offer ID59514
Last updated28.05.2024
Price7 768 982 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Heating costs3 000 CZK
Size4 rooms
House typeGround level
ConditionNew construction
Construction typeWooden
OwnershipPersonal
FurnishedPartially
Number of floors1
Underground floors1
Usable area90m2
Land area588m2
Garden area462m2
Year of acceptance2024
Move-in date01.11.2024
GarageNo
ParkingYes
CellarNo
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingOther
Electricity400V, 230V
TelecomInternet
Waste managementPublic sewage
Year of construction2024
Building typeDetached
Building surroundingsResidential
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Public transport, Road, Train
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingA - Exceptionally economical
Energy Performance Certificatedownload
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties