Family house for sale, 245m2, 584m2 of land

Nad Manovkou, Praha 6 - Ruzyně

4 490 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Rád bych Vám nabídnul ke koupi podíl o velikosti 1/4 rodinného domu s garáží a zahradou, který se nachází ve velmi žádané lokalitě, na pomezí pražských částí Ruzyně/Břevnov, a to v těsné blízkosti obory Hvězda.

Podíl, který je možné zakoupit, zahrnuje bytovou jednotku s dispozicí 2+1 o velikosti 42,9m2 , garáž a prostor nad garáží (každý o velikosti cca 18m2), který sloužil jako kancelář. Pozemek má celkovou plochu 584m2, koupí podílu tedy získáte 1/4. Uvedená užitná plocha je celková plocha celého rodinného domu, plocha prodávaného podílu je uvedena v textu inzerce.

Byt má následující dispozice - za vchodovými dveřmi se nachází po levé straně kuchyň a po pravé straně nachází koupelna s vanou a toaletou. Na kuchyň navazuje obývací pokoj a nakonec samostatná ložnice. Prostor nad garáží zahrnuje jednu obytnou místnost, komoru a koupelnu.

Pozemek je v první polovině mírně svažitý, druhá polovina je rovinatá, avšak je třeba se na ni dostat po schodišti vedoucím vnitřkem domu - společné prostory. Na pozemku se dále nachází kůlna a zděný zahradní domek/ domek pro hosty, tyto stavby nejsou součástí prodávaného podílu, jsou v užívání vlastníků zbylých podílů! Nemovitost je situována na severní straně pozemku, zahrada v jižní části zakončena pískovcovou skálou.

Rodinný dům byl postaven na konci roku 1945, poslední rekonstrukce zahrnovala výměnu oken, fasádu, společné prostory jsou v původním stavu vhodné k rekonstrukci, stejně tak i další bytové jednotky v tomto domě. Garáž s kanceláří a domek pro hosty v horní části zahrady byly vystavěny kolem roku 2000. K dispozici jsou veškeré inženýrské sítě - plyn, elektro, voda i kanalizace.

Nemovitost se nachází na kopci v klidné vilové čtvrti a v blízkosti přírodní památky Obora Hvězda, kterému dominuje letohrádek ve tvaru šesticípé hvězdy. Další památkou v těsné blízkosti je památník připomínající bitvu na Bílé hoře, který je vzdálený vzdušnou čarou pouze necelých 300m. O možnosti trávit čas v přírodě zde nouzi mít nebudete.

V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost - státní i soukromé MŠ a ZŠ, MHD, ústřední vojenská nemocnice či FN Motol, obchody, restaurace.... zkrátka vše.

Z dopravní dostupnosti kromě zmíněného MHD (autobusy a tramvaj) je třeba zmínit také nájezd na dálnici D6, D7 či městský okruh, po kterém jste za 10 minut na letišti Václava Havla.

Více informací rád poskytnu telefonicky, případně je možné domluvit si kdykoliv osobní. S financováním nemovitosti Vám pomohou naši finanční specialisté, ve které vložilo důvěru již více než 650.000 klientů.
Offer ID57450
Last updated22.03.2024
Price4 490 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Size5 rooms and more
House typeWith floors
ConditionFor renovation
Construction typeMixed
OwnershipPersonal
Number of floors3
Underground floors1
Usable area245m2
Land area584m2
Cellar area18m2
Move-in date01.04.2024
GarageYes
ParkingNo
CellarYes
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Water sourceRemote source
Waste managementPublic sewage
Building typeDetached
Building surroundingsResidential
Garrets (attic spaces)No
Road typeAsphalt
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties