Restaurant for sale, 250m2

Mlýnské nábřeží, Brno - Obřany

13 490 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Máme tu pro vás jedinečnou příležitost stát se majiteli tradiční, zavedené a fungující restaurace a přilehlého pozemku, které jsou obklopené nádhernou přírodou a bohatou historii.

Nachází se na červené turistické trase v části Brno Maloměřice-Obřany, ul. Mlýnské nábřeží a je oblíbeným místem na pořádání různých akcí, dále pro turisty, pejskaře, rodiny s dětmi, cyklisty, místní obyvatele atd. Noční klid zde není dán, což je další výhodou pro ty, kteří hledají neomezenou zábavu.

Užitná plocha vlastního pozemku, na kterém restaurace stojí, činí 1 158 m2.
K restauraci je k prodeji i přilehlý pozemek s rozlohou 1 905 m2.

Vede k ní nově opravená silnice a k dispozici je i parkoviště. Celý objekt je monitorován kamerami, což zajišťuje bezpečnost hostů a majetku. V restauraci je oboustranný krb, který v zimě navodí tu správnou atmosféru.
Nedávno byly provedeny částečné opravy - výměna oken, zateplení a nová fasáda, nové radiátory, zrekonstruovaná kuchyně, která byla instalována před 5 lety a nově opravené toalety.
K restauraci také patří kompletně vybavená zahrádka pro cca 150 -200 osob s krásným dřevěným přístřeškem, dvě venkovní udírny, gril na selata, kýty a jiné, pro děti bohatě vybavené hřiště a pro cyklisty 4 nové stojany na kola.
Abychom nezapomněli, veškeré vybavení restaurace a všechny smlouvy s pivovarem a dodavateli budou přenechány, což zajišťuje kontinuitu a spolupráci. Na rok 2024 jsou zde již zarezervované termíny na svatby a narozeniny.

K restauraci patří i byt 2kk s nově vybudovanou kuchyňskou linkou a krbovými kamny s výměníkem. Nyní pronajímán za 9 000 Kč.

Pokud hledáte podnikatelskou příležitost v krásném prostředí s bohatou historií a možností využít turistický ruch, tato restaurace je pro vás ideální volbou. Návratnost investic je cca10 let, tak nás neváhejte kontaktovat pro více informací.
Offer ID52953
Last updated15.05.2024
Price13 490 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Heating costs5 500 CZK
SizeAtypical
House typeWith floors
ConditionGood condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
Floor2
Usable area250m2
Move-in date01.10.2023
GarageNo
ParkingNo
CellarYes
BalconyNo
TerraceNo
LoggiaNo
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingCentral solid fuels
Electricity230V
Year of reconstruction2021
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties