Apartment for sale, 3+1 - 2 bedrooms, 78m2

Přemyslovců, Louny

3 650 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Hledáte bydlení v klidném, čistém domě, kde vše funguje a lidé si svého bydlení váží? Pokud ano, rádi bychom Vám představili byt 4+1 v jedné z nejvyhledávanějších lokalit města Loun.

Slunný byt ve 4. nadzemním podlaží, Vám díky své orientaci nabídne ranní i odpolední slunce, které si můžete užít při posezení v zasklené lodžii s výhledem do zeleně. Celý byt prošel modernizací v letech 2004-2022, kdy také došlo k přepažení jedné z místností a tím dispozičně vzniklo z 3+1, 4+1.
Při vstupu do bytu se ocitnete ve velké prostorné chodbě, z níž je přístup do většiny místností. Nenajdete tu žádný průchozí pokoj, takže soukromí každého člena rodiny je zde zajištěno.
Kuchyňská linka je vybavena indukční varnou deskou, digestoří, elektrickou troubou a myčkou na nádobí. Kuchyně je situována na východ a taktéž pokoj, který s kuchyní sousedí. Druhý z menších pokojů je umístěn na stranu severní. Ostatní dva pokoje leží na západě. Z většího z nich je umožněn vstup na prostorný zasklený balkón. Úložný prostor zajišťují tři velké vestavěné skříně. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, toaletní skříňkou, toaletou a místem na pračku. V bytě jsou různé druhy podlah – převažuje podlaha plovoucí, dále pak koberec a dlažba.
Byt je zajištěn bezpečnostními dveřmi a jeho součástí je i spíž a samostatný zděný sklep. Byt je čerstvě vymalován, uklizen a připraven k nastěhování.
Panelový dům, ve kterém se bytová jednotka nachází, prošel výměnou oken za plastová. Bylo provedeno kompletní zateplení domu. Parkovat, je možno přímo před domem.
Výhodou nemovitosti je strategické místo-cca 5 minut od centra města, ale přesto na okraji a blízko přírody. V docházkové vzdálenosti veškerá občanská vybavenost- supermarkety, mateřská škola, základní škola, gymnázium, pošta, lékaři. Pro sportovní nadšence jsou k dispozici nedaleký plavecký bazén, zimní stadion, tenisové kurty, in-line stezka v městském parku nebo golfové hřiště v dojezdové vzdálenosti v rezortu Bitozeves. Průmyslová zóna Triangl je 20 minut a díky dostavbě dálnice D7 je Praha dosažitelná cca za 35 minut.
Zájemcům poskytneme kompletní servis při zajištění financování díky našim profesionálním finančním konzultantům, kteří spolupracují s širokou škálou bankovních institucí. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. ID 61083
Offer ID61083
Last updated03.06.2024
Price3 650 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Heating costs6 830 CZK
ConditionVery good condition
Construction typeConcrete
OwnershipPersonal
FurnishedPartially
Floor4
Underground floors1
Usable area78m2
Balcony area3m2
Cellar area9m2
Move-in date30.06.2024
GarageNo
ParkingNo
CellarYes
BalconyYes
TerraceNo
LoggiaNo
ElevatorNo
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingCentral remote
Electricity230V
TelecomCable TV, Internet, Telephone
Waste managementPublic sewage
Year of construction1970
Garrets (attic spaces)No
TransportBus, Public transport, Road, Highway, Train
Road typePaved
Low-energyNo
Energy RatingG - Exceptionally uneconomical
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties