Apartment for sale, 3+kk - 2 bedrooms, 88m2

Zvěřinova, Brno - Černovice

8 999 000 CZK, with agency fees Get a low-rate mortgage
Make Enquiry
Na prodej zajímavý mezonetový byt o dispozici 3+kk se započitatelnou plochou 88 m2 a s terasou 16m2 v 6.patře klidného bytového domu v obytné zóně Brno-Černovice. Byt vznikl v roce 2013 jako nástavba na bytovém domu z 30.let. Terasa je z větší části otevřená se 180 stupňovým výhledem a z části je zastřešená a uzavřená. Byt je orientovaný na západ, směrem k řece Svitavě a k centru města s výhledem na historický střed města.

Vstup do bytu je řešen prostornou chodbou, za níž je koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC a spižírna/komora. Velkou předností bytu je otevřené dispoziční řešení obývacího prostoru s kuchyňským koutem s vestavěnými spotřebiči. Po uzavřeném schodišti se vyjde do mezipatra, kde je pracovna se sprchovým koutem, WC a plynovým kotlem a do ložnice. Z obou místností je vstup jak do zastřešeného prostoru terasy – zimní zahrady, tak do otevřené terasy. Pohled z terasy je na západ – směrem k centru města a k řece a také na východ – směrem do vnitrobloku, který nabízí pestré volnočasové využití jak pro děti, tak pro dospělé.
Bytová jednotka je přístupná výtahem. Nejvyšší stanice výtahu je ve 4.patře, dále je nutné překonat jedno podlaží po schodišti. Jednotka je přístupná z pavlače orientované do vnitrobloku.
Kolem řeky i ve vnitrobloku jsou vzrostlé stromy a další zeleň, na druhém břehu řeky vede vlaková trať, jejíž zastávka Brno-Černovice je v docházkové vzdálenosti. Tímto Černovickým nábřežím vede Greenway Krakov–Morava–Vídeň (Jantarová stezka), cyklostezka, která spojuje významné středoevropské metropole. V okolí domu jsou tzv. modré zóny, umožňující parkování pro rezidenty. Pravděpodobně bude také možnost přikoupit garáž ve vedlejší ulici.
Nemovitost pravděpodobně osloví lidi, kteří nechtějí bydlet v unifikovaném prostředí a uvítají soukromý venkovní prostor s unikátními výhledy.
Kupní cena je včetně zprostředkovatelské provize.
Součástí našich služeb je zprostředkování nejvýhodnější formy financování. Nemusíte tedy nic řešit, o vše se postaráme. Těšíme se na Vás na prohlídce.
Offer ID55218
Last updated20.12.2023
Price8 999 000 CZK, with agency fees
Price for discussionNo
Agency feeWith agency fees
Heating costs9 480 CZK
ConditionGood condition
Construction typeBrick
OwnershipPersonal
Floor5
Usable area88m2
Floor area95m2
Terrace area16m2
Year of acceptance2013
Move-in date01.05.2024
GarageNo
ParkingNo
CellarYes
BalconyNo
TerraceYes
LoggiaNo
ElevatorYes
PoolNo
Water sourceRemote source
HeatingLocal gas
GasEnergy company
Waste managementPublic sewage
Barrier-free accessNo
Year of construction2013
Garrets (attic spaces)No
Low-energyNo
Energy RatingD - Less economical
Energy Performance Certificatedownload
Send me an offer for a low-rate mortgage
Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Reveal phone number

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6, Praha 5, 15800

view all agency properties