Nabídka rodinné ( činžovní) vily na Žižkově, pozemek 485 m2, U kněžské louky, Praha 3


  •  

Description

Exkluzivně nabízíme k prodeji krajní řadový dům s garáží v žádané části Prahy 3. Vila svojí dispozicí nabízí rodinné či komerční využití. Ve 4 nadzemních podlažích se nachází 3 samostatné a oddělené byty 2+kk (1+1 s kuchyňským koutem), s koupelnou a toaletou, v přízemí je 1 obytná místnost s toaletou a technický prostor s plynovým kotlem a pračkou, vstup do jedné menší sklepní místnosti ( zhruba 3 m2) a průchod chodbou skrz dům na zahradu. Dům, který byl postavený v roce 1939, prošel v průběhu let rekonstrukcí jen některých částí ( celý podkrovní byt, okna na chodbě, střecha, rozvody vody, plynu, ústřední topení apod.) a ikdyž je ihned obyvatelný, určitě by celková rekonstrukce nebo i dostavba zvýšila jeho potenciál a komfort. Pečlivě udržovaná zahrada o ploše 409 m2 poskytuje dostatek soukromí i místa k relaxaci, v zadní části je mobilní bazén, zastřešená venkovní kuchyně s posezením, grilem a saunou, na střeše zděné garáže prostorná terasa. Podél garáže je zahrada průchozí na ulici.
Tato atraktivní lokalita disponuje výbornou sítí MHD, spojení do centra (Václavské nám.) 20 min. Veškerá občanská vybavenost je v pěším vzdálenosti 5-10 min : školky, školy, gymnázium, poliklinika, nákupní centrum, parky, dětská hřiště a napojení na cyklostezku.
Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.Contact details

Price (Total) 15,000,000 CZK

Need a mortgage

Commission inc.? yes

Location Praha (Praha 3), U kněžské louky

Rooms 8+2

Total flat size (m2) 315

Floor -

Flat furnished Partially

Balcony/Terrace yes/yes

Parking Private garage

Cellar yes

Energy rating G

Offer created 06.02.2018

Property ID N03838

Save to favorites