Prodej nového řadového domku 4+kk, 92,8 m², s terasou a balkonem u lyžařského areálu Klínovec


  •  
  •  
  •  
  •  

Popis

Nabízíme k prodeji exkluzivní řadový dům o dispozici 4+kk a obytnou plochou 80 m², balkonem 6,3 m² a terasou 6,5 m². V přízemí se nachází velký obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a s přímým vstupem na terasu s výhledem na horské panorama. V prvním patře naleznete toaletu, koupelnu a dvě ložnice, z nichž jedna ústí na balkon. V bytě se také nachází vstupní hala s úložným prostorem pro sportovní vybavení.
Areál Klínovec je v nadmořské výšce 860 – 1244 m.n.m. a má 18 km upravovaných sjezdovek. Co by kamenem dohodil je to také do německého Oberwiesenthalu s dalšími patnácti sjezdovkami (je v plánu oba areály propojit), v místě jsou téměř nejlepší sněhové podmínky z celé ČR.

Lokalita vzdálená 120 km od Prahy nabízí rovněž řadu možností vyžití během letní sezony a zdaleka nejde jen o nádherné trasy pro horská kola či pěší turistiku. Děti v místě najdou Ježíškovu cestu, parní vláčky jsou v méně než kilometr vzdáleném Oberwiesenthallu.
Velmi blízko Klínovci je lázeňské město Jáchymov, necelých 40 km od lokality jsou Karlovy Vary proslulé nejen filmovým festivalem či řadou vyhlášených restaurací.
Ve vzdálenosti 200 m od sjezdovek jsou k dispozici jsou na prodej řadové domky, studia, apartmány 2+kk - 3+kk, i jeden velkoryse pojatý mezonet s velkoplošným oknem disponujícím nádherným výhledem na Klínovec.

Domy obložené tmavým dřevem s velkými okny jsou postaveny podle moderních trendů architektury v souladu s přírodou a mají například zatravněné střechy, celý areál je uzavřený závorou a pro každého je k dispozici vlastní venkovní parkovací stání. Řadové domky i přízemní apartmány mají francouzská okna s volným přístupem do okolní přírody.Kontaktní informace

Cena (Celkem) Cena na vyžádání

Need a mortgage

Komentář k ceně REZERVACE

Cena včetně provize Cena na vyžádání

Lokace Loučná pod Klínovcem

Pokoje 4+kk

Celková velikost bytu (m2) 93

Patro Přízemí

Byt zařízen Nezařízeno

Balkón ano/ano

Parkování Venkovní stání

Sklep ne

Energ. třída C

Vytvořeno 13.02.2018

ID nemovitosti KR4-1

Uložit mezi oblíbené