Byt 3+kk/B do OV, 62,3 m2, Praha 9 - Libeň, ul. Lihovarská


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Popis

Jako přímí majitelé bychom Vám rádi nabídli prodej bytu 3+kk s balkonem 3,2 m2, v projektu Rezidence Esprit II. Celková výměra bytu je 62,3 m2. Byt je orientován na jihozápadní a severovýchodní stranu. K bytu náleží sklepní kóje 2,2 m2 pro uložení sezonních věcí. Cena bytu je uvedena vč. 15 % DPH. Výhodou je, že byt je osvobozený od daně z nabytí nemovité věci, majitel tak ušetří 4% z kupní ceny.

Rezidence Esprit II. Vám nabízí 14 bytů 1+kk až 3+kk a 2 obchodní jednotky. Dům prochází rozsáhlou, ale citlivou rekonstrukcí.

Klidná, pohodlná a luxusní. Taková je rezidence Esprit. Dům o pěti patrech leží mezi ulicemi Lihovarská a Drahobejlova, a nachází se tak v klidné a vyhledávané části Libně. Pouhých 8 minut chůze je to do nákupního centra Harfa a za cca 9 minut dojdete na metro B, stanice Českomoravská. Okolí rezidence je bohaté i na lékárny, dětská hřiště, kina či restaurace. Příznivce aktivně stráveného volna jistě potěší i nedaleké Lanové centrum Vysočany, Bobová dráha Prosek či Adventure Golf Praha. Pro každý případ je zde i nemocnice s poliklinikou.

Ve fotogalerii naleznete vizualizace, které nemusejí odpovídat skutečnému stavu. Marketingové půdorysy ve fotogalerii odpovídají budoucímu stavu. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři.Kontaktní informace

Cena (Celkem) 5,796,000 CZK

Need a mortgage

Komentář k ceně Cena je konečná. Neplatíte provizi.

Cena včetně provize ano

Lokace Praha (Praha 9), Lihovarská

Pokoje 3+kk

Celková velikost bytu (m2) 57

Patro 2. patro

Byt zařízen -

Balkón ano/ne

Parkování U domu (veřejné)

Sklep ano

Energ. třída D

Vytvořeno 09.02.2018

ID nemovitosti LHB33a

Uložit mezi oblíbené