Byt 3+kk, 70 m2, na Ořechovce, Praha 6


  •  

Description

Zajímavá investiční příležitost koupě renovovaného světlého bytu 3kk se zachovanými původními prvky v 2. nadzemním podlaží zrekonstruovaného řadového domu v prestižní rezidenční čtvrti Ořechovka. Klidná a atraktivní lokalita v blízkém dosahu Pražského hradu, s výbornou dostupností do centra a na letiště. V pěším dosahu stanice metra Dejvická. Vyjímečná lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost, včetně škol a školek. V dosahu prestižních mezinárodních škol (Park Lane International School a Nessie Preschool, ISP, Riverside School).
Interiér bytu tvoří obývací pokoj, plně vybavená prostorná kuchyň s jídelním prostorem, samostatná ložnice s výhledem do klidné zahrady. Koupelna s vanou a toaletou.
K vybavení bytu patří původní repasované parkety, původní zrepasovaná špaletová velká okna, vysoké stropy, plynový kotel, rolety.
Bezproblémové parkování na ulici přímo před domem. Při zřízení trvalého bydliště nového vlastníka za roční poplatek 1200Kč parkování přímo pod okny domu.
Zajímavá investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, díky poloze bytu v prestižní diplomatické čtvrti v návaznosti k silné poptávce pro české i zahraniční klienty po nájemních bytech v této prestižní historické lokalitě centra Prahy. PENB - G.Contact details

Price 10,500,000 CZK

Need a mortgage

Commission inc.? -

Location Praha (Praha 6), Na Ořechovce

Rooms 3+kk

Total flat size (m2) 70

Floor 2nd floor

Flat furnished Yes

Balcony/Terrace no/no

Parking -

Cellar yes

Energy rating -

Offer created 23.02.2018

Property ID 77378

Save to favorites